Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Renk değişimi zamanı: En modern, uzun süre kalıcı saç renklerine ulaşmanın yolu!

Saç rengini değiştirmeden önce sana harika bir önerimiz ve bir de sürprizimiz var!

Saç rengini değiştirmeye mi karar verdin? O zaman kuaförüne göstermek için eminiz ki çoktan internette, Instagram’da, Pinterest’te bir sürü saç rengi seçmişsindir. Kuaförüne “İşte bu rengi istiyorum!” demeden önce sana güzel bir önerimiz ve de sürprizimiz olacak. :) Hemen bu önerimizi öğrenmeye ne dersin?

Parlayan kalıcı saç renkleri

Modern ama doğal görünümlü, bir de uzun süre kalıcı, parlak bir saç rengi mi istiyorsun? Bu özelliklerin hepsi senin için Matrix ColorInsider’da bulunuyor :) ColorInsider, amonyaksız, kokusuz, yağ bazlı bir saç boyası. Özellikle saçların boyanırken o amonyak kokusu seni rahatsız ediyorsa artık gönül rahatlığıyla saçlarını boyatabilirsin :)

Boya işlemi sonrasında saçlarında yıpranma olabileceğinden korkuyorsan sana ColorInsider’ın yağ bazlı olduğunu hatırlatalım. Saç tellerin üzerinde minimum yıpranma ile saçlarını koruyabiliyor. Ayrıca saç boyasından beklentin uzun süre kalıcı olup, beyazlarını tamamen kapatması ise %100 beyaz kapama sağlıyor ve uzun süreli bir renk sonucu ortaya çıkıyor.

ColorInsider, ileri teknolojisi ile boyayı saça enjekte ediyor ve yüksek çözünürlüklü renklere ulaşmamızı sağlıyor. Eminiz ki uzman kuaförün senin isteklerine en uygun tonu elde etmende yardımcı olacaktır. 

Uygulama sırasında saç derisi konforu sağladığını da unutmadan söyleyelim. Yani saçların boyanırken rahatsızlık hissetmiyorsun. İşlem bittikten sonra da ortaya doğal yansımalara sahip, mükemmel parlaklıkta, modern bir saç rengi çıkıyor!

Nerede bulabilirsin?

ColorInsider ile saçlarını boyatmak için sabırsızlanıyor musun? O zaman bu uygulamayı nerede ve nasıl yaptıracağını da öğrenmek istiyorsundur. ColorInsider ile saçlarını uzman Matrix kuaför salonlarında boyatabilirsin. Böylece en etkili saç rengi sonucunu elde edebilirsin :) 

Sürprizimizi açıklıyoruz!

Şimdi de sürprizimizi açıklamaya geldi sıra! Matrix kuaför salonuna ulaşıp Colorinsider ile saçlarını boyadıktan sonra veya uygulamayı yaptırırken kendi fotoğrafını çekerek #sacinineniyihali hashtag’iyle Instagram’da paylaşanlar, Biolage Colorlast Şampuan'a sahip olabilecekler! Katılım koşullarını buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

Boya sonrasında renk koruyucu özelliğe sahip, 56 TL değerindeki bu şampuanı kazanmayı istiyorsan bizce şimdi hemen harekete geç ve saçlarına Matrix Colorinsider ile renk kat! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Colorinsider
Matrix Colorinsider
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yazın en doğal görünümü güneşten açılmış saç rengine ulaşmanın en kolay yolu!
Yaza hazırlık: Bu testle senin için yaz mevsimine uygun saç rengini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Tatil yerine göre makyaj çantası hazırlama rehberi