Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Retro ilham: Uzun kaküllerin geri dönüşü!

Uzun kaküllerle retro bir görünüme ne dersin?

Retro severlere harika bir haberimiz var! Uzun kaküller geri döndü. Eski filmlerde gördüğümüz,o bayıldığımız kakül trendi 2017 yılında tekrar altın günlerini yaşıyor. Sen de retro saç stillerine ilgi duyuyorsan bu kakül modellerine bir göz atmanı öneririz, ne dersin?

Retro kakül modelleri

Uzun kaküllerini ister açık saçla, istersen de atkuyruğu ile kullanabilirsin. Kaküllerin en sevdiğimiz yani ise, şekillendirmeye ihtiyaçları olmamaları! Duştan çıktıktan sonra, saçlarına saç bakım yağı uygula ve hazırsın. Eğer dalgalı saçların varsa, düzleştirmekle uğraşma. Çünkü retro saç modellerinde dalgalı kaküller de çok popüler!

Uzun kaküllerini siyah göz makyajı ile birleştirerek eski filmlerden fırlamış gibi görünmen mümkün. Bu görünümü hacimli saçlarla tamamlamanı öneririz. Hacimli saçlar için saçlarını kuruturken, saç kurutma makinasını yukarıdan değil de aşağıdan tutmayı denemelisin.

Kakül stili bob kesim saçlarla da çok yakışıyor. Saçlarında farklı bir görünüm arıyorsan en yakın kuaförün yolunu tutmanı öneriyoruz. Kaküllerin uzadıktan sonra onları ortadan veya yandan ayırarak da kullanmaya devam edebilirsin.


Düz saçlara kakülün ne kadar yakıştığımızı söylememize gerek var mı? Saçlarının elektriklenmemesi için gün için saç uçlarına saç bakım yağı uygulaman yeterli olacaktır. Böylece kaküllerini şapkayla da rahatlıkla kullanabilirsin.


Saçlarını kakül kestirdikten sonra nasıl şekillendireceğim diye düşünüyorsan plaj dalgalarından ilham alabilirsin. Saç köpüğüyle yapabileceğin bu model sayesinde soğuk kış günlerinde yaz sıcaklığını hissedebilirsin.

Photo Credit: GettyImages, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Kérastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri için Bakım Yağı
Kérastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri için Bakım Yağı
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Kérastase Fix Fabulous Sprey
Kérastase Fix Fabulous Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Başak burçlarına özel saç kesim modelleri
Seni bu ikilemden kurtarıyoruz: Kahkül kestirmeli misin, kestirmemeli misin?
Kahküllere nasıl bakım yapılır?
​Kâkülle saç modelini değiştirmenin 7 yolu
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör