Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
18/03/2019
Saç Sırları
360 38

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!

Taner Kuyu

Yaz mevsimi yaklaşırken sunkissed ışıltılı balyaj isteyenleri buraya alalım!

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar! Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!

Sunkissed ışıltılı balyaj işleminde önceliğimiz hep saçın sağlığını bozmamak ve parlaklığını kaybetmemesini sağlamak olmuştur. Bunun için de bizce işin sırrı detaylı ve titiz bir konsültasyonda yani teşhis yapmakta.

Saçın sağlığının bozulmaması ve parlaklığını kaybetmemesi için, saçlarınızda geçmişte yapılmış olan işlemler çok büyük bir önem arz ediyor. Bu nedenle yaptığımız teşhis sırasında saçlarınızın gördüğü işlemlerin sıralamasını ve işlemlerin detaylarını anlamaya çalışıyoruz. Ardından da tabi ki sizin ne istediğinizi, kendinizde nasıl bir değişim görmek istediğinizi bize anlatmanızı bekliyoruz.

Tam da bu noktada size özel, balyajlı saçta renklendirme sisteminin nasıl olması gerektiği ile ilgili profesyonel görüşlerimizi de sunmayı ihmal etmiyoruz. :)

Sunkissed Işıltılı Balyaj Nasıl Yapılır?

Highlight saç da denilen sunkissed balyaj işlemine başlarken bizim için önemli olan ilk adım saçın rengini eşitleyebilmek, yani saçlarınızın boy ve uçlarındaki renk farklılıklarını gidermek. Bunu yaparken yine boy ve uçlarda amonyaksız, yağ bazlı Inoa saç boyası gibi bir boya kullanmak ise işin püf noktası.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası'nı aşağıda bulabilirsin.

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!
L'Oréal Professionnel INOA
( Saç Boyası )
Salonda Bul

Yazımıza başlarken saçlarınızın sağlığını korumak önceliğimiz demiştik. Öncesinde saçınızın teknik işlem görmüş olma ihtimalinden dolayı, işimizi garantiye almak isteriz. :) Ayrıca amonyaksız boya kullanarak, saç uçlarının kurumasını engellemiş ve saça ekstra parlaklık kazandırmış oluruz.

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!

Saç rengini eşitlediğimize göre, Sunkissed ışıltılı balyaj işlemine hazırız demektir. Şimdi sıra profesyonel bir açıcı ürün ile yine profesyonel bir bağ koruyucu ürünü bir arada kullanarak saça açma işlemi uygulamakta.

Burada da kritik olan nokta, saç açma işlemini gerçekleştireceğimiz ürünü saçlarınızı paketleyerek uygulamak ve bu süreci dikkatli bir şekilde kontrol etmek. Kontrol sırasında istediğimiz parlaklığı elde edince de sizi yıkama alanına alıp, işlemi sonlandırıyoruz.

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!

Teknik işlemler Sunkissed uygulaması yapacağımız herkeste aşağı yukarı bu şekilde sıralanır. Kişiye özel olarak farklılaşan önemli noktalar ise; yüzünüzün şekline göre değişen paketleme tekniği, ten renginize ve tercih ettiğiniz renklere göre de saçın açılma derecesi olacaktır.

Bu nedenle işlemin en başında yaptığımız teşhis sırasında size doğru soruları sorarak, ardından profesyonel ürünler ve doğru teknikleri kullanarak sizi salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Saç Sırları.com okurlarına özel kampanyamız!

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!

Size özel olarak yapacağımız Sunkissed uygulaması için de sizleri salonumuzda ağırlamak ve size özel olan uygulamayı yaratmak istiyoruz. Bu nedenle de yalnızca siz Saçsırları.com okurlarına özel olarak Haziran ayı sonuna kadar geçerli bir kampanyamızı duyurmak isteriz.

Salonumuza randevu alarak geldiğinizde, alacağınız her teknik işlem (saç rengi açma, saç boyama, estetik renklendirme gibi) sonrası size Selen Karabulut makyajı hediye ediyoruz. Bizi (0212) 328 00 64 veya 0532 064 7313 numaralarından arayıp

#içindekiyıldızıortayaçıkar kodu ile Haziran sonuna kadar randevunuzu alabilirsiniz! Sizlerle tanışmayı heyecanla bekliyoruz! :) Ayrıca No 3 Hair & Make Up Studio, Taner Kuyu ve Selen Karabulut Instagram hesaplarından da bizi takip edebilirsiniz!

Adresimiz: NO 3 HAIR & MAKE UP STUDIO, Pınar Mahallesi, İğde Sk. No:40, 34460 Sarıyer/İstanbul

Paylaş

Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici
( Bakım )
Keşfet
L'Oréal Professionnel INOA
L'Oréal Professionnel INOA
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
2019 saç rengi trendlerinin en çarpıcısı: “Hairbronzing” trendi nedir?
La French Balyaj Nasıl Yapılır?: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!
Balyaj Yaptırmadan Önce Bilmen Gerekenler!
Yeni nesil balyaj: Lowlight nedir?
Tümünü Gör
Tüm zamanların favori saç bakım ürünlerinden birini seçtik: Ondan asla vazgeçemiyoruz!
40 Erkek Amerikan Saç Modeli
Saçları yumuşatmak için ne yapmalı?
Saçı parlatmak için ne yapmalı?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Maske Takarken Kalıcı Ten Makyajı Yapmanın Sırları