Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saç bakımı özel: Evde uygulayabileceğin saç bakım tedavileri

Yıpranan saçlarının yenilenmeye ihtiyacı varsa, ipuçlarını bizden alabilirsin!

Gür, parlak, dolgun saçlar… Güzel ve bakımlı saç anlayışın nasıl olursa olsun, saçların sağlıklı olduğunda kusursuz görüneceği kesin! Eğer mükemmel bakım adı altında sadece şampuan ve saç kremi kullanıyorsan, rutinindeki çok önemli bir adımı atlıyorsun demektir; bakım tedavisi. Güzellik bilinci olan kadınların hepsi bu sırrı biliyor ve haftada birkaç kez bu bakımları uyguluyor. Peki, neden bunu yapıyorlar? Çünkü ciltlerine olduğu kadar saçlarına da çok değer veriyorlar.

Kısa ya da uzun, boyalı ya da kimyasal uygulanmış saçların olabilir, saç tellerini kaplayan kütiküller gerekli besini alamadığında yıpranıp kurumaya başlayabilir. Ama senin için iyi bir haberimiz var saç bakım tedavileriyle saçlarına hep istediğin parlaklığı, gücünü ve güzelliğini geri kazandırabilirsin.

Saç Derisini Besleyen Ürünler

Bakım ürünleri besleyici formülleri, saç görünümünü anında iyileştiren içerikleriyle düzenli kullanımda saçlarında gelecekte oluşabilecek hasarları önleyebilir. Aslında saçlarına yaptığın bir iyileştirme gibi düşünebilirsin ve bakım yağlarını, bakım maskelerini, sıvı saç kremlerini uyguladıktan sonra saçların için ne kadar iyi bir şey yaptığını anlayacaksın.

Bakımın Yıldızı

Bu saç tedavisinin süper starı, kuruluktan zayıflığa en yaygın saç sorunlarını hedefleyen bakım serumları. En çok yakındığımız saç sorunlarımıza çözüm olması nedeniyle bu ürünü çok seviyoruz.

Saç Rengini Korumanın Yolu

Eğer saçlarında boya varsa, saçlarını boyadıktan sonra renginin solacağından mı çekiniyorsun? Bu bilinen bir gerçek ki çevresel etkiler saç rengimizi oldukça yıpratıyor. Bunu da engellemek için renk koruyucu sıvı saç bakım spreyi daha uzun süre rengini korumana yardımcı olur.

Gerçek Yenilenme

Saçlarımız da ne yazık ki yıllara karşı koyamayıp, bizimle beraber yaş alır ve tabii ki sadece beyazlaşan saçlardan da bahsetmiyoruz. Zamanla, saç tellerimiz kırılmaya daha çok meyilli olmaya başlar, daha çok zayıflar ve dökülmeye başlar. Saç dökülmelerini hedefleyen ürünler kullanarak yoğun bir tedavi uygulamış olursun.

Söz konusu saçlarımız olduğunda aslında yapabileceğin bir sürü bakım olduğunu artık sen de biliyorsun. Peki bu önerilerimizi dikkate alıp, uygulamaya şimdi başlamaya ne dersin?

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Anında Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Anında Bakım Kremi
( Anında Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Sıvı Saç Kremi
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Sıvı Saç Kremi
( Sıvı Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Tüm yıl boyunca yıpranan saçlara tek hamlede S.O.S. bakımı!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Selin Yağcıoğlu ile Boğa Burcu Makyajı Nasıl Yapılır?