Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saç bakımında vazgeçilmezimiz: Besleyici yağ kremler!

Besleyici yağ kremlere bir şans vermeni öneriyoruz!

Saç bakımı, yılın 365 günü önemli elbet; ama özellikle güneşin tepede olduğu yaz günlerinde, saçlarımızın yıpranmaya daha meyilli olması bizi saç bakımımıza daha çok özen göstermeye itiyor. Özellikle deniz tatiline çıkmayı planladığımız şu günlerde, seyahat çantana hem taşınması kolay hem de çok yönlü bir saç bakım ürünü eklemek istemeni anlıyoruz! Tam da bu noktada, besleyici yağ kremlere bir şans vermeni öneriyoruz!

Besleyici yağ kremlerle, L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Bakım Kremi sayesinde tanıştık. Tam bir joker saç bakım ürünü diyebileceğimiz bu kremler, saçlarımızı korumak, nemlendirmek, bakım yapmak ve hatta şekil vermek için saç bakım kahramanımız oldular! Çok yönlü kullanımının yanı sıra, saçta ağırlık yapmayan hafif dokusu ve mis gibi kokusu ile de vazgeçilmezimiz oldular. İçeriği ise tam bir mucizeydi bizim için! Saçlarını besleyecek altı farklı çiçek yağını bir arada düşün, hepsi tek bir tüpün içinde!

Gece bakımı:

Konu saç bakımı olduğunda, gece bakımına oldukça önem veriyoruz. Cildimiz için nasıl gece kremimizi sürmeden uyumuyorsak, saçlarımızı da gece boyu korumaya almamız gerektiğine inanıyoruz. Üstelik sabah parlak ve yumuşacık saçlara uyanmak da bonusu! Saç güzelleştirici kremini saç uçlarına uygula, eşit olarak dağıt ve saçlarını ör. Sabah saçlarını çözdüğün anda farkı hissedeceksin!

Şampuanlamadan önce:

Eğer saç bakımın için vakit bulduysan, özel bir günün öncesinde saç güzelleştirici kremi saçlarına cömertçe uygulayıp, 30 dakika kadar beklemeyi dene. Ardından saçlarını şampuanla ve durula. Saçların gün boyu yumuşacık olacak!

Şampuanlamadan sonra:

Saç güzelleştirici kremini durulamana gerek yok. Uzun uzun saç bakımına vakit bulamadığın günlerde, saçlarına anında ipeksi bir dokunuş vermek için saç uçlarına saç güzelleştirici kremini uygulayabilirsin. Eğer gün içinde saçlarının soluk göründüğünü düşünüyorsan bu yöntemi öneririz.

Kısacası yumuşacık, kolayca şekil alan ve parlak saçlara kavuşmak için, bu “joker" saç bakım ürününü istediğin şekilde saç bakım rutinine adapte etmen mümkün. Sen hangi tekniği deneyeceksin?


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör