Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
13/05/2020
Saç Sırları
360 38

Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz!

Cansu G.
Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz! Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz!

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar buraya! Saçlarındaki dökülme artık kontrolden çıktıysa, her duş aldığında banyoyu saç telleriyle dolduruyorsan ( hatta bazen duşun tıkanmasına da sebep oluyorsan) artık saç dökülmesi sorununu tedavi etmenin zamanı gelmiş demektir. 

Aslında saç dökülmesi sorunu günümüzde çoğu erkeğin ve kadının dönem dönem yaşadığı bir problem. Mevsim geçişleri, stres, düzensiz beslenme gibi çevresel faktörler saç dökülmesine yol açabiliyor. Saç dökülmesi sorununu erkenden kontrol altına alarak saçlarının aşırı dökülmesine engel olabilir ve yeni saçlarının çıkmasını sağlayabilirsin. Şimdi senin için en iyi saç kürlerini anlatıyoruz. Saç dökülmesine iyi gelen saç kürü önerileri sayesinde artık duşlarla barış imzalayacaksın. :)

Vichy Aminexil Clinical 5 Serum

Vichy Aminexil Clinical 5 Serum

Tekrar eden veya yeni başlayan saç dökülmesi sorunu olanlar için ilk önereceğimiz saç kürü Vichy Aminexil Clinical 5 Serum olacak. Saç köklerinin güçlenmesini sağlayan Aminexil serum, saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur ve dış etkenlere karşı saç tellerini korur. 

Eğer saçlarında yoğun bir dökülme görüyorsan Vichy Aminexil Clinical 5 Serum'u 6 hafta boyunca günde bir şişe olacak şekilde kullanmalısın. Vichy saç kürün içinden çıkan aplikatör yardımıyla saç köklerine serumu uygula ve masaj yaparak tüm saç derisine dağıt. Saç kürünü ister ıslak, istersen de kuru saça uygulayabilirsin. Durulama gerekmez.

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Serum'u buradan inceleyebilirsin.

Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Kadın
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Kadın
( Saç Dökülmesine Karşı Bakım )
Hemen Al
     

L'Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum

L'Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için heyecan verici bir haber! 5% oranında Stemoxydine ve Neohesperidin içeren Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum, bizim bugüne kadar kullandığımız en etkili saç serumlarından biri. Oldukça zengin içeriğe sahip olan bu serum, uyku evresinde olan saç tellerini uyarır ve daha hızlı uzamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda değerli bir antioksidan olan Neohesperidin sayesinde saç derin dış etkenlerden korunarak saç seyrelmesi sorunu tedavi edilir. 

Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum'unu biz nasıl kullanıyoruz?: Saçları yıkadıktan ve havluyla nemini aldıktan sonra saç boylarına ve uçlarına serumunu sür. Saçlarının tamamına eşit bir şekilde serum uyguladığına emin olmak için saçlarını ince dişli bir tarakla tarayabilirsin. Gece yatmadan serumu saçlarına uygulayarak gece boyu saçlarına etki etmesini sağlayabilirsin. 

Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum'u buradan inceleyebilirsin.

Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Hemen Al

Kérastase Specifique Aminexil KürKérastase Specifique Aminexil Kür

Aminexil, saç kökünün yaşlanmasını ve saç köklerinin tıkanmasını önleyen değerli bir moleküldür. Kérastase Specifique Aminexil Kür, bizim bugüne kadar kullandığımız en etkili saç dökülmesi kürlerinden biri. Kérastase saç kürü, saç tellerinin nefes almasını sağlayarak saçlarının ömrünü uzatıyor ve saç dökülmesinin önüne geçmeyi hedefliyor. 

Kérastase Specifique Aminexil Kür'ü 6 hafta boyunca saç derisine düzenli olarak her gün uygulamalısın. Aminexil kürün en etkili sonucunu görmek için saç derisine masaj yaparak sür. Böylece saç derisindeki kan dolaşımı hızlanacak ve saç köklerin canlanacaktır. 

Doğal saç kürlerinin saçlara zararları nelerdir?

Doğal saç kürlerinin saçlara zararları nelerdir?

Çevremizden ve sosyal medyadan gördüğümüze göre saç dökülmesine karşı evde yapılan doğal saç kürleri yapılıyormuş. Evde yapılan doğal saç kürlerinin içerikleri etken maddelerle buluşmadığı için saçlarına yarar yerine zarar verebilir. Meyve asitleri, doğal yağlar ve bal gibi doğal içerikler saç derisinde alerjik reaksiyona sebep olabilir. Aktardan alınan doğal saç kürleri saç derinin kurumasına ve kepek sorununun ortaya çıkmasına yol açma ihtimali yüksek!

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar, saç köklerini güçlendirici ve saç tellerinin uzamasını destekleyecek saç bakım kürleri kullanmalılardır. Güzellik marketlerinde satılan ürünler ve güvendiğin saç bakım markaları, saç derisine uygun ve alerjik testlerden onay alan ürünleri satışa sunuyorlar. Saç derisini riske atma ve mutlaka en iyi saç bakım markalarının ürünlerini kullan. 

Paylaş

Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Spécifique Aminexil Dökülme Önleyici Kür
Kérastase Spécifique Aminexil Dökülme Önleyici Kür
( Dökülme Karşıtı Bakım Kürü )
Keşfet
Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Keşfet
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Kadın
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Kadın
( Saç Dökülmesine Karşı Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Evde Yapabileceğin Saç Bakım Maskesi Önerileri
En iyi 4 saç bakım yağı!
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni deniyoruz!
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
İyi Hissettiren Makyaj Tüyoları