Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
29/10/2019
Saç Sırları
360 38

Saç dökülmesine karşı serumu keşfediyoruz!

Ece Y.
Saç dökülmesine karşı serumu keşfediyoruz! Saç dökülmesine karşı serumu keşfediyoruz!

Saçların şu sıralar çok fazla dökülmeye başladıysa tehlike çanları çalıyor demektir! Mevsim geçişlerinde, vücudumuzun diğer kısımları gibi saçlarımız da yeni mevsime ayak uydururken değişimler yaşıyor. Bunun sonucunda da saçlarımız dökülmeye başlıyor.

Saç dökülmesine karşı serumlar ise bu sorunu önlemekteki en güçlü silahımız. Biz de saç dökülmesi için serum arayanlara özel harika bir öneriyle geldik! :) Bugün Biolage Scalpsync Serum’u keşfediyoruz!

Saç dökülmesine karşı serum Biolage Scalpsync nedir?

Saç köklerinde bulunan Kolajen kılıf, zamanla sertleşip saçın dökülmesine neden olur. Aynı durum mevsim geçişlerinde de yaşanır. Bu durumun yaşanmaması, saç tellerinin uzun ömürlü ve güçlü olması, mevsim geçişlerinde dökülmemesi için saç köklerine direkt olarak etki eden saç serumlarını kullanmalısın.

Biolage Scalpsync Serum da uzun ömürlü saç teline sahip olmak istendiği durumlarda, hacimli ve yoğun saçlara geri dönmek istendiği durumlarda, saç dökülmesini durdurmak için kullanılan saç dökülme karşıtı serumdur.

Saç dökülmesine karşı serum Biolage Scalpsync’in saça faydaları nelerdir?

Peki bu saç serumunun faydaları neler? Biolage Scalpsync Serum, Aminexil içeriyor. Aminexil, saç telinin ömrünü uzatmaya yardımcı olan bir içerik. Kolajen kılıfın sertleşmesi oluşan saç dökülmesine engel olur.

Biolage Scalpsync Serum'u aşağıda bulabilirsin.

Matrix Biolage ScalpSync Saç Dökülmesine Karşı Aminexil Serum
Matrix Biolage ScalpSync Saç Dökülmesine Karşı Aminexil Serum
( Serum )
Hemen Al

Özellikle mevsim geçişlerinde saçlarında dökülmeyle beraber yoğunluk kaybı yaşıyorsan tam sana göre diyebiliriz! Serumla beraber saç yoğunluğu artıyor. Saçlar daha gür ve dolgun görünüyor.

Bu serumun 6 haftalık kullanımı sonrası saç dökülmesinde gözle görülür azalma meydana geliyor, içerdiği Aminexil sayesinde saç telinin ömrünü uzatıyor, saça hacim veriyor. Aynı zamanda da saç dokusunun pürüzsüz olmasına da destek oluyor.

Biolage Scalpsync Serum’u kimler kullanabilir?

Saç dökülmesinden şikâyetçi, seyrek ve güçsüz saç tellerine sahip olanlar Biolage Scalpsync Serum’u kullanabilirler.

Saç dökülmesine karşı serum nasıl kullanılır?

Saç köklerine direkt olarak etki ettiği için düzenli kullanımla beraber en yüksek faydayı görebilirsin. Saçların kuruyken ya da hafif nemliyken saç derine bir ampul uygulayabilirsin. Ampulü saç derine uygulamak için kutunun içindeki aplikatör başlığını kullanmalısın.

Bu aplikatörle beraber saç köklerine serumu kolayca uygulayabilirsin. Ardından tüm saç derine uyguladıktan sonra saç derine parmak uçlarınla hafifçe masaj yapabilirsin. Böylece saç derindeki kan dolaşımı da artar ve ürün saç köklerine etki eder. Sonrasında durulamana gerek olmadığını da söylememiz gerek.

Paylaş

Saç dökülmesine karşı serumu keşfediyoruz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Biolage ScalpSync Saç Dökülmesine Karşı Aminexil Serum
Matrix Biolage ScalpSync Saç Dökülmesine Karşı Aminexil Serum
( Serum )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Doğum sonrası saç dökülmesi neden olur?
Saç mezoterapisi hakkında bilmen gereken her şey!
Evde saç dökülmesine karşı bakım yapmak isteyenler buraya! Size özel önerilerimiz var!
Saç dökülmesine çözüm: Saç dökülmesi için hangi vitaminlerden yararlanmalı?
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Güneş korumalı yaz makyajı nasıl yapılır?