Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saç dökülmesini tedavi ederken hangi şampuandan destek alabilirsin?

Hangi şampuanı kullanabileceğini yazımızın devamında bulabilirsin!

Tak, tak, tak! Saç dökülmesi sorunu kapını çaldığında neler yapabileceğine dair bir fikrin var mı? Saçlarının gür ve sağlıklı olmasını, dökülmemesini istiyorsun ama yapabileceğin hiçbir şey yok gibi mi görünüyor? Mesela işe mevcut şampuanını, saç dökülmelerini hedefleyen bir şampuanla değiştirerek başlayabilirsin. Hangi şampuanı kullanabileceğini ise yazımızın devamında bulabilirsin!

Hangi şampuanı kullanmalı?

Saç dökülmesi dönemsel ya da sürekli olabilir ama önce dikkat etmen gereken nokta, saç dökülmesinin nedenini bulmak. Bu noktada mutlaka bir uzman doktora danışmanı öneririz. Doktorunun önerdiği tedavileri kullanmanın yanında da şu anda kullandığın şampuanını değiştirmeyi deneyebilirsin.

Saç dökülmelerini hedef alan ama aynı zamanda saçlarının güçlü ve canlı şekilde uzamasını sağlayan Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesi Karşıtı Şampuan'ı kullanmanı önerebiliriz. Saç Sırları.com editörleri olarak bizim de deneyip, sonuçlarından çok memnun kaldığımız bu şampuan saç dökülmesi konusunda bizce oldukça başarılı!

Saç dökülmesiyle mücadele eden etkili bir molekül olan Aminexil içeren Vichy Dercos Energisant Şampuan, parabensiz formülüyle gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir şampuan.

Tabii ki sadece sadece şampuan kullanmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle ikinci adım olarak, Vichy Dercos Energisant Saç Kremi'ni saç boy ve uçlarına şampuanlama sonrasında uyguladığında saçlarında gözle görülür bir değişme olduğunu rahatlıkla gözlemleyebilirsin. Saçlarının kırılıp, kopmasını engelleyen bu saç kremi şampuanın yanında süper bir destek olacak!

Saçlarımız bizim vazgeçilmezimiz onları kaybetmektense, banyoda doğru ürünlerle sadece birkaç dakikanı ayırıp düzenli ve doğru bakım uygulamayı tercih edersin değil mi?

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Energisant Saç Kremi
Vichy Dercos Energisant Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Vichy Dercos Technique Energisant Şampuan
Vichy Dercos Technique Energisant Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç dökülmesine neden olabilecek 5 yaygın alışkanlık
Hacimsizlik mi? Dökülme mi? Testi çöz, saç problemine uygun bakımı kazan!
Saç dökülmesi tipleri ve çözüm yolları
Güçlü saçlara ulaşmanın en kolay yolu!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Alp Kavasoğlu ile Aydınlık Makyaj