Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
22/10/2019
Saç Sırları
360 38

Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz!

Ece Y.
Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz! Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz!

Saçlarının gür görünmesi için ne kadar çaba sarf ettiğini biliyoruz! Eğer sen de bizim gibi saçlarına değer veriyorsan seyrelen, incelen saçlarının yoğun görünmesi için elinden geleni yapıyorsundur… Ancak biz sonunda aradığımızı bulduk! Saçlarımızın olduğundan daha yoğun, daha gür görünmesi için süper bir bakım bulduk. Hemen öğrenmeye ne dersin? :)

Saç gürleştiren içerikler neler?

Yaptığımız araştırmalarda saç gürleştiren ve saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan bazı maddeler olduğunu öğrendik. Bu maddeler Stemoxydin, Neohesperidin ve Intra-Cylane. Bu içeriklerin ne işe yaradığını beraber öğrenelim!

Stemoxydin: Seyrelme gözlenen saç derisinde yoğunluğu artırmak için en uygun konsantrasyona sahiptir. Saç miktarını arttıran Stemoxydine, uyuyan saç köklerini uyararak saçın canlanmasını sağlar. Saç derisine nüfuz ederek saç kökünün yeniden canlanması için uygun ortamı hazırlar.

Neohesperidin: Saçlara antioksidan etkisi sağlar. Saç köklerini strese karşı koruyarak dış etkenlerden etkilenmemelerini sağlar ve zararlı dış etkenlere karşı korur.

Intra-Cylane: Dökülerek incelmiş ve seyrelmiş saçlara yoğunluk kazandırmak için özel olarak üretilmiştir. Saç telleri üzerinde kendi kendine yayılma özelliğine sahip Intra-Cylane ile saç daha dolgun bir görünüme ulaşır.

Saç gürleştiren serumlar:

Yukarıda bahsettiğimiz içeriklere sahip, saçlarının gürleşmesini, yoğun görünmesini sağlayan saç bakım serumlarından favorilerimizi de seninle paylaşmayı ihmal etmiyoruz! :) L’Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum, yoğunluğunu kaybeden seyrek saçların daha gür görünmesi için ideal saç bakım serumlarından!

L'Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Serum'u aşağıda bulabilirsin.

Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Hemen Al

Saç bakım serumunu her gün 1 defa, saç diplerine masaj yaparak uyguluyorsun ve günlük kullanımla beraber saçların günden güne güç kazanıyor, daha yoğun görünüyor. Sıvı formdaki bu serumun bir de jel versiyonu bulunuyor. Serioxyl Denser Hair Gelee Yoğunluk Arttırıcı Jel Serum, jel formuyla kısa saçların kullanımına uygun.

Saçlarının daha kalın telli olmasını istiyorsan da sana önerimiz Serioxyl Thicker Hair Günlük Bakım Serumu. İncelen, zayıf saç tellerinin daha kalın ve gür olmasını sağlayan bu bakım serumu içerdiği Intra-Cylane ile saçlarının hayallerindeki gibi gür olmasına destek olacak! :)

Saç gürleştiren şampuan arayışında olanlara önerimiz!

Saç gürleştirmek için saç derisine serumlarla bakım yapmak çok doğru bir yöntem. Bir de buna saçlarına güç kazandırıp saçının gür olmasını sağlayacak şampuanlarla destek olarak etkili sonuçlar elde edebilirsin. Serioxyl’in hem boyalı hem de doğal saçlara özel 2 farklı yoğunluk şampuanı bulunuyor. Bu 2 şampuandan saç tipine uygun olanı seçerek saçlarının gür görünmesini etkili desteği sağlayabilirsin!

Anında saç gürleştirmek isteyenlere özel hızlı çözüm!

Saç gürleştirme erkekler için de kadınlar için de başlıca saç sorunlarından biri. Bazı durumlarda, özel günlerde, davetlerde saçlarımızın hemencecik yoğun, gür görünmesini isteyebiliyoruz. İşte bu durumlar için saçlarına anında daha gür bir görünüm kazandırmanı sağlayacak Serioxyl Renkli Saç Spreyleri var!

Saç rengine uygun spreyi saçlarının seyrek kısımlarına uyguluyorsun ve tam 1 dakikada dolgun ve havalı saçlara sahip olabiliyorsun. Mucize gibi değil mi? :)

Serioxyl Renkli Saç Spreyini iyice çalkaladıktan sonra işlemi uygulayacağın bölgeyi belirliyorsun. Ardından spreyi 15 cm uzaklıktan saçına püskürtüp hayalini kurduğun dolgun saçlara kavuşabilir; sonrasında da saçlarını dilediğin gibi şekillendirebilirsin!

Paylaş

Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Serioxyl Thicker Hair Serum - Dolgunluk arttırıcı
Serioxyl Thicker Hair Serum - Dolgunluk arttırıcı
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Keşfet
Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
Serioxyl Denser Hair Serum - Saç yoğunluğu arttırıcı
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Keşfet
Serioxyl Doğal Saçlar İçin Şampuan
Serioxyl Doğal Saçlar İçin Şampuan
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Serioxyl Renkli Saç Spreyi - Kahverengi Saçlar
L'Oréal Professionnel Serioxyl Renkli Saç Spreyi - Kahverengi Saçlar
( Sprey )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç ekimi hakkında bilmen gereken her şey!
Kerastase Densifique Saç Yoğunlaştırıcı Serisini İnceliyoruz!
Yazın saç dökülmesi, hacim eksikliği sorunları için en iyi saç bakım önerileri!
Saç eğitmeni Özden Kürtür ile Saç Yoğunlaştırıcı ve Beyaz Kapatıcı Serioxyl Saç Spreyi'ni Denedik!
Tümünü Gör
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Doğum sonrası saç dökülmesi neden olur?
Saç mezoterapisi hakkında bilmen gereken her şey!
Facelight nedir? Nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Cilt Tonuna Göre Doğru Aydınlatıcı Nasıl Seçilir?