Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
21/07/2020
Saç Sırları
360 38

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?

Cansu G.
Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır? Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En son çıkan saç ürünlerini takip etmekte zorlanıyoruz. :) Yeni saç boyalarından sonra şimdi de güzellik marketlerinde ve internette karşımıza saç maskarası çıktı. Yalnız klasik kirpik maskarası ile karıştırma, saç maskarası diğerinden oldukça farklı! Saç maskarasını alıp inceledikten sonra aslında çok faydalı ve pratik bir ürün olduğuna karar verdik! Sen de bizim gibi dip boyasına vakit bulamıyorsan ve beyazlarının çok hızlı çıktığını düşünüyorsan saç maskarasını çok seveceksin. :) 

Bugünlerde bizim en çok kullandığımız ürünlerden olan saç maskarasını, hadi gel beraber inceleyelim!

Saç maskarası nedir?

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?

Saç maskarası, saçlarının dibinden uzayan beyazları anında gizlemene yardımcı olacak ultra pratik geçici saç boyasıdır. Saçlarını boyadıktan bir iki hafta sonra beliren şakaklarındaki, alın çizgisindeki beyazlar seni mutsuz ediyorsa saç maskarası ile anında gizleyebilirsin. 

Saç maskarasının özel uygulama fırçası, ürünün saç tellerinin arasına iyice girmesini sağlıyor. Böylece tek bir darbede uygulama yaptığın bölgedeki tüm beyazlar gizleniyor. Saç maskarasının farklı renk çeşitleri sayesinde kendi saç rengine uygun maskara rengini bulabilir, böylece doğal dip boyası etkisi yaratabilirsin.

Saç maskarası kimler için uygundur?

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır? - 1

Saç maskarası hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Saç diplerinde beyazları çıkanlar, saçlarında boya olmasa dahi saçlarındaki beyazları gizlemek isteyenler veya dip boyasına vakti olmayanlar... Saç maskarası, saçlarındaki beyazları veya dipten gelen doğal rengi gizlemek isteyen herkes için uygundur. 

Saç maskarası genellikle şakaklar ve alın kenarlarındaki beyaz saç tellerini gizlemek için kullanılıyor. Son dakikada çıkan bir buluşmaya giderken beyazlarını gizlemek veya tıraş olduktan sonra iyice beliren beyazlarını doğal bir renge boyamak isteyen erkekler saç maskarasına ilgi gösteriyor! 

Saç maskarasının saça etkileri nelerdir?

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır? - 2

Saç maskarasının en sevdiğimiz özelliği saçları sertleştirmeyen ve kurutmayan bir etki yaratması. Böylece saçlarındaki beyazlar doğal bir şekilde gizleniyor, saçlarında yapay bir görünüm oluşmuyor. Saç maskarasının etkisini en iyi beyaz saç telleri üzerinde görebilirsin. Saçlarındaki beyaz teller en doğal şekilde gizlenir, maskara uygulama başlığı sayesinde arkalarda gizli kalan saç tellerine de ürün ulaşır. 

Editörün önerisi: Saç maskarasının etkileri arasında dip boyası gelen saçlarını gizlemek de yer alıyor. Yani saçların uzadığında saç dibindeki doğal saç rengini tekrar boyatana kadar saç maskarası kullanabilirsin. Dışarı çıkmadan birkaç dakika önce saç maskarasını uygula. Ta taam beyazların kapandı bile! :)

En iyi saç maskarası hangisi?

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır? - 3

En iyi saç maskarası kuşkusuz bizim son zamanlardaki favorimiz olan L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası. Saç maskarası, saç dibindeki beyazları en doğal ve en etkili şekilde gizler, saçlarına kusursuz bir bütünlük sağlar. Loreal saç maskarası, saç diplerindeki düzensiz beyazları hedef alıyor. Siyah, kumral, kahverengi ve koyu kahverengi renkleri arasından senin saç rengine en uygun olan tonu seç ve saçlarında mükemmel uyumu yakala. Dip boyası yapmaya zaman bulamayanlar artık Magic Retouch ile her daim havalı görünebilecek.

L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası'nı aşağıda bulabilirsin.

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır? - 4
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Koyu Kahverengi
( Saç Boyası )
Hemen Al

Magic Retouch Saç Maskarası nasıl kullanılır?

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır? - 6

Magic Retouch saç maskarasını kullanmaksa çok basit! Kuru ve taradığın saçlarını geriye doğru al. Maskaranın plastik fırça ucunu kullanarak beyazlarının olduğu bölgeyi tara. Tıpkı saçlarını geriye doğru tarar gibi, saç maskarasıyla da saçlarını tara. Saç maskarasının kuruması ortalama 5 dakikanı alacak. Sürenin sonunda hazırsın!

Editörün önerisi: Saç maskarasını dilersen açık veya toplu saçında kullanabilirsin. Sıkı atkuyruğu yaptıktan sonra önlerinde beliren beyaz saçlarını saç maskarası ile gizlemen mümkün. 

Paylaş

Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Saç Maskarası - Siyah
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Saç Maskarası - Siyah
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Koyu Kahverengi
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Koyu Kahverengi
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Kahverengi
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Kahverengi
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Kumral
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Papatya suyuyla saç rengi açılır mı?
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Saç Maskarası!
Bu testle evde geçen günlerini hangi ruh haliyle bitireceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün