Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
31/01/2020
Saç Sırları
360 38

Saç maskesi önerisi: Elseve Dream Long Buhar maskesini denedik!

Ece Y.
Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Saç maskesi önerisi: Elseve Dream Long Buhar maskesini denedik! Saç maskesi önerisi: Elseve Dream Long Buhar maskesini denedik!

Son dönemde saç bakımındaki yepyeni trendi eminiz ki sen de duymuşsundur: Buhar maskesi trendi! Bu konudaki en yeni ürünlerden Elseve Dream Long Buhar Maskesi kullananlar tarafından da çok sevilince biz de hemen denemek istedik. Bu yeni ürünü bizimle beraber keşfetmek, ilk kullananlardan olmak istiyorsan yazımızın devamına bekleniyorsun! :)  

Elseve Dream Long Buhar Maskesi nedir?

Kullandığımız saç bakım ürünlerinin saçlarımıza, saç tellerimize işlemesi, saç tellerimizin bu besleyici içerikleri absorbe edebilmesi için ısının etkisinden yararlanıyoruz. Hatta eskiden evde karışımlar hazırlayıp, saçlarımıza maske olarak uyguluyor, sonra da saçlarımızı sıcak havlulara sarıyorduk. Neyse ki bu uzun ve zaman alan işlemler yerine artık kendiliğinden ısınan bonelerden ve saç maskelerinden yardım alıyoruz. Böylece uğraşmadan, çabucak saçlarımızı besleyebiliyoruz.

Elseve Dream Long Buhar Maskesi ise işimizi tam anlamıyla kolaylaştırıyor! Kendiliğinden ısınan bonesi, besleyici balsamı ile sadece 2 adımda yoğun saç bakımı yapabiliyoruz.

Elseve Dream Long Buhar Maskesi’nin saça etkileri nelerdir?

·       Saçlar yoğun şekilde beslendiği için 1 kullanımda saça %100 onarıcı etki sağlıyor.

·       Saça uygulanan yoğun besleyici balsamı ise bitkisel kaynaklı keratin, Hint yağı ve besleyici vitaminler içeriyor. Böylece saçlar derinlemesine besleniyor.

·       Kendi kendine ısınan ve bakım losyonu içeren kâğıt bonesi, ısının etkisiyle saçın yoğun şekilde onarılmasını sağlıyor.

·       Kırık uçları onararak sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

·       Uygulama sonrasında saçlar yumuşacık ve parlak bir görünüme kavuşuyor.

Elseve Dream Long Buhar Maskesi kimler için uygun?

Bizce saçlarını yoğun şekilde beslemek isteyenler için ideal bir bakım! Özellikle uzun saçlara sahipsen ve kırık saç uçlarından şikâyetçiysen denemeni öneriyoruz. Kırık uçları onarıyor ve kırık oluşumuna engel oluyor. Böylece saçların kırılmadan sağlıklı şekilde uzuyor ve upuzun saçlarının tadını çıkartabiliyorsun! :)

Elseve Dream long Buhar Maskesi'ni aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Buhar Maskesi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Buhar Maskesi
( Maske )
Hemen Al

Elseve Dream Long Buhar Maskesi nasıl kullanılır?

Elseve Dream Long Buhar Maskesi’ni kullanırken çok şaşırdık çünkü ilk defa kendiliğinden ısınan bir maske denedik! Kullanırken aşağıdaki adımları takip ettik:

İlk adım: Paketin üstteki kısmında balsam krem bulunuyor. Önce bu balsam kremi saçlarımızın uç ve boylarına uygulayıp saçımızı topuz yaptık.

İkinci adım: Paketin alt kısmında bulunan boneyi taktık ve saçlarımıza bone üzerinden masaj yaptık. Sonra da 10 dakika kadar bekleyip saçlarımızı duruladık. İşte bu kadar! :)

Elseve Dream Long Buhar Maskesi yorumlarımız:

Elseve Dream Long Buhar Maskesi kullananlardan olarak, ilk kullanımda bile bizim favorilerimiz arasına girdiğini söylemeliyiz! :) Tüm Dream Long serisini kullandık ve her birinin kokusunu, dokusunu, saçlarımıza olan etkilerini çok seviyoruz. Buhar Maskesi de seriye eklenince aile tamamlanmış oldu!

İlk başta bonenin kendiliğinden ısındığını öğrenince şaşırmıştık ve şaşırdığımız kadar da varmış. Isıyla beraber saçlarımızın onarıldığını, yumuşacık olduğunu tam anlamıyla hissettik.

Paylaş

Saç maskesi önerisi: Elseve Dream Long Buhar maskesini denedik!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Buhar Maskesi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Buhar Maskesi
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
Badem yağı ile saç bakımı nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Akıllı Alışveriş Zamanı: Internetten Mantıklı Alışveriş Yapmanın Yolları