Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç rengi nasıl açılır?

Doğal saç rengi açma yöntemini merak ediyor musun?

Bugün bizim favorimiz olan saç rengi açma yöntemlerinden birini detaylı şekilde sana açıklayacağız! Malum sıcak yaz ayları geldi! Bronzlaşan tenimiz dışında yazın güzelliğimize katkılarından biri de açılan saç rengimiz.

Güneşten açılan saç rengine âşık olmayan var mı? İşte bu harika görünümü artık çok kolayca elde edebilir, saç rengini açabilirsin. Şimdi, saç rengini nasıl açacağını öğrenmeye hazır mısın?

Saç rengi açmak doğal yöntemlerle mümkün mü?

Saç rengini açma limonlu su, oksijenli su gibi karışımlarla yapılabiliyor. Ancak bu karışımlar saça zarar verebilen, saçın hasar almasına neden olabilen yöntemlerdir. Hatta saç rengin hiç de istemediğin bir renge bile dönebilir. Bu nedenle, bu karışımlar yerine, saç rengi açıcı ürünleri kullanmanı öneririz.

Bu konuda da bir ürün önerimiz var! :) Saç rengi açma L'Oréal Paris’in güneşte ya da ısıyla renk açan Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel’i ile mümkün! Sunkiss Renk Açıcı Jel, amonyaksız hoş kokulu formülü ile kahverengiden sarıya tüm saç renklerinin açılmasını sağlıyor.

L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel’i aşağıda bulabilirsin.

Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Hemen Al

Ayrıca içinde Hindistan cevizi yağı bulunuyor. Yani bir yandan da saçların açılırken yumuşacık, parlak oluyor. Harika değil mi? :)

Kimler saç rengini açabilir?

Peki Sunkiss Renk Açıcı Jel, hangi saç tiplerine uygun? Bu renk açıcı her saç tipina çok doğal görünen ışıltılar katarken, aşamalı olarak rengi açıyor. Yani saç rengin açılırken kontrol tamamen sende; ne kadar açılacağına sen karar verebiliyorsun. Ancak dikkat etmen gereken bir nokta var: renk açıcıları kullanmak için saçlarında boya olmaması gerekiyor.
Sunkiss ile saç rengi açmak erkekler için de mümkün! Eğer saçların kumral, açık kumral renkteyse saçlarına uygulayıp açılmasını sağlayabilirsin.

Nasıl uygulanıyor?

Sunkiss’i kullanmak oldukça kolay! Durulamaya gerek olmadığı için ıslak veya kuru saçlarına uygulayabilirsin. Uyguladıktan sonra da güneş ya da fön makinesi yardımı ile kurutman yaz görünümünü tamamlaman için yeterli! Yani tatil planın olmasa bile güneşten açılmış saç görünümünü elde edebilirsin.

Saç rengi açıcıları ister saçının tamamına, ister ombre gibi saçlarının uçlarına, istersen saçlarının bazı tutamlarına, istersen de yüzünü çevreleyen saçlarına uygulayarak “facelight" görünümü elde edebilirsin. Dilediğin görünümü elde etmek sana kalmış.

Ne düşünüyorsun? Bu yaz güneşi açlarında hissetmek ister misin?


Photo credit:  Photo by bruce mars on Unsplash, , Photo by Migle on Reshot

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!
Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep!
İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası
İlham aldığımız blogger'ların süper parlak saçlarının sırrını açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Bütün saç renklerini 65 güne kadar canlı tutan bakımı bulduk!
Tatil sonrasında kuaförde hangi bakımları yaptırman gerekir?
Erkeklerde sakal bakımı nasıl olmalı, hangi ürünler kullanılmalı?
3 ayda hızlı saç uzatmak ister misin: Adım adım saç uzatan bakım rutini!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Kapatıcı