Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç rengi silme nedir ve nasıl yapılır?

Bu işlem hakkındaki her şeyi öğrenmek ister misin?

Boya silme ya da boya akıtma olarak da sık sık duyduğumuz saç rengi silme işleminin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını biliyor musun? Saç rengini değiştirdin ama başka bir renge mi geçiş yapmak istiyorsun, işte burada saç rengi silme işleminden yararlanabilirsin! 

Şimdi, bu işlem hakkındaki her şeyi öğrenmek ister misin?

Saç rengi silme işlemi nedir?

Saç rengi silme işleminde saça en son uygulanan saç boyası silinir ve bir sonraki işlem için temiz bir zemin oluşturulur. Bu zemin üzerine ise dilenen saç boyası uygulanabilir. Yani saçlarını boyattıktan sonra bu renkten sıkılıp başka bir rengi denemeye karar verdiğinde saç rengi silme işlemi saçlarını boyamadan önceki rengine çeviriyor ve bu renk üzerinde değişim yapılıyor. 

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var: saçlarında renk açma işlemi uygulandıysa, saç rengi silme işlemi uygulanıp eski, baz rengine dönüş yapılamıyor. Açılmış bir saç rengi, ana rengine döndürülemiyor. 

Saç rengi silme işlemi saça zarar verir mi?

Peki, boya silme işlemi saça zarar veriyor mu? Doğru ürünler kullanarak profesyonellerin gerçekleştirdiği saç rengi silme işleminde saçlar zarar görmüyor. Burada önemli olan saçlarını işin uzmanına bırakmak! Uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında uygulanan renk silme işlemi ile saçların zarar görmeden gönül rahatlığıyla saç rengini değiştirebilirsin. 

Saç rengi silme işlemi kimlere uygun?

Saç rengi silme işlemi saç renginde değişikliği sevenler için uygun bir servis. Özellikle son dönemde çok popüler olan renkli saçları çok seviyorsan ve her rengi deneyip yaratıcılığını konuşturmak istiyorsan, tam senlik diyebilirim! 

Saç rengi silme işlemi nasıl uygulanıyor?

Saç rengini silmek demin de bahsettiğim gibi profesyonel ellerin yardımıyla yapılmalı. Renkli saç trendini deneyebileceğin L’Oréal Professionnel #Colorfulhair’de Renk Silme Servisi bulunuyor. Diyelim ki saçlarını pembeye boyattın, birkaç hafta sonra renk silme işlemi ile dilediğin başka bir renge geçiş yapabilirsin. 

Mutlaka uzman bir kuaförün yapması gereken bu işlemi hemen yaptırmak istersen sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Gratis İndiriminden Mor Şampuan Almadan Önce Sana Özel Önerimizi Keşfet!
Saçtaki turunculuk nasıl giderilir?
Tüm sarışınlar buraya! Sarı saç bakımındaki en son keşfimiz!
L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’i Denedik!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Ruj Rehberi: En Sevilen L'Oréal Paris Rujları