Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç rengin artık yeni makyajın!

Artık makyaj trendleri, saç trendlerine ilham oluyor! Bu trendleri öğrenmek ister misin?

Saç trendleri son dönemde makyaj trendleriyle oldukça fazla benzerlikler taşıyor. Nude tonlardan, canlı tonlara, strobing tekniğine kadar birçok makyaj trendini saçlarda da görebiliyoruz. Artık kuaförler de makyaj sanatçıları gibi birçok saç boyası ve teknik kullanabildikleri için istediğimiz her görünüme kolayca ulaşabiliyoruz.

Peki, bu seneki saç trendlerinden hangileri makyaj trendlerine benziyor? İşte bu seneye damga vuracak olan ve makyajla benzerlik gösteren trendler!

1.Flash contouring

Kontur makyajını artık bilmeyen yok! Yüzün belli bölgelerine bronzlaştırıcı pudra, belli bölgelerine ise aydınlatıcı uygulanıyor ve yüz hatları belirginleştiriliyor. Bu makyaj tekniğinden esinlenerek “flash contouring" tekniği ortaya çıktı. Balyaj ve gölgelendirme işlemleri ile yüz şekli belirginleştiriliyor. Ancak tabii ki hassas ve uzmanlık gerektiren bir konu olduğu için sadece kuaförün bu renklendirme işlemlerini yapabiliyor. Ayrıca saç konturu yalnızca danışman L'Oréal Professionnel kuaför salonlarında yapılabiliyor.

2.Vivid ombré

Canlı tonlarda ombré ruj trendi geçtiğimiz seneye damga vuran makyaj trendlerinden oldu. Şimdi de canlı tonlarda ombré'ler saçlarımıza geçiyor! Saç diplerine, zor şartlarda bile uzun süre dayanıklı, canlı renkler sağlayan L'Oréal Professionnel Majirel saç boyası uygulatarak ve saç uçlarına doğru açılan kızıl tonları tercih ederek “vivid ombré" saç trendini deneyebilirsin.

3.Pastel tonlar

Pastel tonlar her yerde! Pastel pembe, mavi, lila, yeşil tonlarının havada uçuştuğu makyaj trendlerinden sonra şimdi de sıra saçlarda! Yalnızca sarışınlara değil, kahve saçlara da pastel tonlar çok yakışıyor.

4.Rose gold

İlk önce aksesuarlarda kullandığımız rose gold tonlarını göz makyajında da sık sık kullandık. Şimdi ise saç rengimizde kullanmaya başlıyoruz! Yumuşak yansımalara sahip rose gold saç renginin sana en uygun tonunu kuaförünle beraber seçmeni öneririz.

5.Toprak tonları

Kahverengi rujların, kahve dumanlı göz makyajlarının kullanıldığı toprak tonları makyaj trendlerinde üst sıralarda! Aynı makyajda olduğu gibi saçta da artık toprak tonları ön plana çıkıyor! L'Oréal Professionnel Majirel French Browns ile elde edebileceğin şık kahve tonlarıyla hem doğal görünen, hem de harika sonuçlar elde edebilirsin!


Photo credit: istockphoto.com, Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vitamino Color  şampuan
Vitamino Color şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vitamino Color Saç Kremi
Vitamino Color Saç Kremi
( Bakım )
Keşfet
Vitamino Color bakım maskesi
Vitamino Color bakım maskesi
( Maske )
Keşfet
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
( Çok Amaçlı Bakım Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil balyaj: Lowlight nedir?
Bu saç trendlerini ilk defa duyacağına eminiz: “Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendi
Siyah saça uygun balyaj renkleri
L’Oréal Paris Colorista Effects ile saç rengini açmak, Ombre & Balyaj yapmak çok kolay!
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar