Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç rengin yeni makyajın!

Artık saç ve makyaj trendleri birbirlerine tıpatıp benziyorlar!

Son dönemlerde sen de makyaj dünyası ve saç dünyasının birbirlerine ne kadar da benzer yanları olduğunu fark ettin mi? En son makyaj ve saç trendlerine bir göz attığımızda trendler birbirinin aynısı! Yani bizim anladığımız kadarıyla saç ve makyaj trendleri birbirlerinin aynası haline geldi!

Şimdi, bu birbirlerine ayna tutan saç ve makyaj trendlerine daha yakından bakmaya ne dersin?

1.Ombré

Açık renkten, kademe kademe koyu renge ulaşan görünüme,“ombré" dendiğini artık bilmeyen kalmadı. İlk önce saçlarda başlayan ombré trendi sonradan makyajımıza da yansıdı ve “ombré lips" dediğimiz trend ortaya çıktı.

Moda Haftaları'nda podyumlarda, ünlü yıldızlarda da sık sık gördüğümüz bu iki trend de saç ve makyaj dünyasının birbirine ne kadar benzediğinin bir kanıtı gibi!

2.Strobing

Strobing makyajı geçtiğimiz yıldan beri trendy! Yüzün yüksek noktalarını belirginleştirmek için kullanılan strobing makyaj tekniğini, artık saçlarımızda da kullanıyoruz.

Nasıl mı? Yalnızca L'Oréal Professionnel danışman kuaförlerinde uygulanan saç strobingi, saça sanki güneşten açılmış, belirli bölgelere güneş ışığı değmiş gibi bir görünüm yaratıyor.

3.Konturlama

Kontur makyajı, yüzün çukur kısımlarının kahve tonda bronzlaştırıcı pudra ile gölgelendirilip, yüksek noktalarının açık tonda aydınlatıcı ile aydınlatılarak yüz hatlarını belirginleştirmeyi amaçlar. İşte bu makyaj trendi, saç trendlerine de yansıdı. Saç konturlama ve bronde trendleri bu seneye damga vuracak saç trendlerinden!


Aynı kontur makyajında olduğu gibi saç konturlamada, saçın belirli bölgelerinde açık tonlar yaratılarak yüz hatlarının en iyi forma ulaşması sağlanıyor.

Bronde ise L'Oréal Professionnel Inoa saç boyasının “mocha" tonlarıyla uygulanıyor. Kahve ve açık tonlar bir araya geliyor.

4.Pastel renkler

Pastel renkler hem makyajda, hem de saçta oldukça popüler!

Aynı makyajda olduğu gibi saçta da pastel pembe, mavi, mor, yeşil tonları çok sık kullanılıyor. Hatta bütün bu pastel tonlar bir araya getirilip, gökkuşağına benzer görünümler elde ediliyor!

Bu yıl sıklıkla göreceğimiz bu trendleri denemenin tam zamanı! Ancak unutmamak gerekir ki, bu tekniklerin ortaya çıkaracağı gerçek güzellik uzman kuaförlerin uygulayacağı doğru renklendirme ve şekillendirme servisleriyle mümkün! Eğer sen de denemek istiyorsan, bu servisler sadece uzman L'Oréal Professionnel kuaförlerinde!


Photo credit: Pixel Formula, Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vitamino Color bakım maskesi
Vitamino Color bakım maskesi
( Maske )
Keşfet
Vitamino Color Saç Kremi
Vitamino Color Saç Kremi
( Bakım )
Keşfet
Vitamino Color bakım sütü
Vitamino Color bakım sütü
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Vitamino Color  şampuan
Vitamino Color şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Artisti Taner Kuyu’dan: Sunkissed Işıltılı Balyaj için Tüyolar!
Yeni nesil balyaj: Lowlight nedir?
Bu saç trendlerini ilk defa duyacağına eminiz: “Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendi
Siyah saça uygun balyaj renkleri
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Likit Fondöten Nasıl Kullanılır?