Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saç renginde bir değişiklik istiyorsun ama yıpranmasından mı korkuyorsun? Bizce fikrin değişebilir!

Saçların yıpranmadan süper parlak bir saç rengi elde etmek istiyorsan bu yazımız senin için!

Sen de dönem dönem bir değişiklik ihtiyacı hissetmiyor musun? Mesela bu değişikliğe saç renginden başlamaya ne dersin? Ama bu değişimden sonra saçlarının yıpranmasından ve kurumasından mı korkuyorsun? Artık bu korkuları yaşamaya bir son verebilirsin! Yeni nesil saç boyaları sayesinde saçının yıpranmasından korkmadan gönül rahatlığıyla süper parlak bir saç rengine kavuşabilirsin! Daha parlak, daha canlı görünen bir saç rengine hangimiz hayır diyebiliriz ki! Eğer sen de hayır diyemiyorsan yazımızın devamını mutlaka okumalısın!

Saç rengini değiştirmekten korkma!

Saç renginde bir değişiklik yapmak isteyip, ''Saçlarım yıpranıp, kuruyacak mı?'' diye çekincelerin olabilir ama tüm boyalar aslında aynı değil! Bakalım bu yeni nesil, saçlarına hem bakım yapan, hem de harika parlaklıkla bir renge kavuşmasını sağlayacak saç boyalarının özellikleri nelermiş?

1.Amonyaksız formül

Saç renginin yıpranmasından, sertleşip, kurumasından korkman tabii ki çok doğal. Ancak bu hem besleyici özellikte, hem de amonyak içermeyen saç boyalarına mutlaka bir şans vermeni öneririz. Böylece saçlarına zarar vermeden, kolayca, parlak bir saç rengi elde edebilirsin.

2.Besleyici arı sütü ile yumuşacık saçlar

Arı sütü içeren saç boyaları, besleyici içeriklere sahip oldukları için saçlarına hem doğal ve parlak bir renk verip, hem de yumuşacık olmalarını sağlarlar. Bu özel formül ile saçların hem 4 kat daha parlak hem de yoğun olarak beslendiği için süper yumuşak!

Doku yenileyici özelliğe sahip olan arı sütü, aynı zamanda saçı yenileyici özellikler de taşır. İçeriğinde bulunan biotin ile saç için hayat kaynağı olan keratinin üretilmesini sağlar, folik asit ile saç derisinin yenilenmesini ve inositol ile saç büyümesini destekler.

3.Parlaklık koruyucu bakım kremi

Amonyak içermeyen saç boyalarıyla beraber gelen parlaklık koruyucu bakım kremini boya sonrasında kullanarak saç renginin muhteşem parlaklıkta olmasını sağlayabilirsin. Bu bakım kremi saçına harika bir parlaklık katıp, aynı zamanda beslenmesini de sağlayacak. E daha ne olsun!

Artık sen de saçının yıpranmasından korkmadan, yepyeni, doğal görünümlü, harika parlaklıktaki saç renginle hava atmaya ne dersin?

Photo credit: Getty Images

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı
Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
Dip beyazların mı var? Hayatını kolaylaştıracak ürünü açıklıyoruz!
​Bundan böyle dip boyanın geldiğini kimse anlamayacak!
Dip boyamız gelmişken hazırlıksız yakalandığımız 5 beklenmedik an!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör