Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saç rengindeki istenmeyen sıcak yansımalar nasıl yok edilir?

Saçlarını boyadıktan sonra oluşan sıcak yansımaları yok etmeye ne dersin?

Senenin en dikkat çeken trendleri gri saçlar ve açık sarı saçlar! Eğer sen de bu trendleri takip edip, saçlarını bu tonlara boyattıysan bu önerimiz tam sana göre! Platin sarı ve gri saç renklerinde boyandıktan sonra oluşan turuncu ve sarı yansımaları yok eden özel bir şampuandan bahsedeceğiz. Şimdi, bu şampuana biraz daha yakından bakalım!

İstenmeyen sıcak yansımalara elveda!

Gri, beyaz, platin sarısı saçlara özel olarak geliştirilen bir formül var! Matrix'in So Silver Şampuan'ı beyaz, gri, platin sarısı saç renklerinde güneş ve çevresel faktörlerin etkisiyle oluşan sararmaların önüne geçer.

Saç rengini açtırdıktan sonra saçların turuncu gibi bir hal aldıysa, So Silver Şampuan yansıma dengeleyici içeriğiyle turuncu sıcaklığı nötralize eder ve sarı tonları anında düzeltir. Böylece de istenmeyen yansımalar yok olur ve saç rengin güzel bir görünüme kavuşur.

So Silver Şampuan, gözalıcı, canlı ve parlak saç renkler oluşturur. Saçlarının açıldıktan sonra daha parlak, daha canlı görünmesini sağlar.

Nasıl uygulanıyor?

So Silver Şampuan, saç yapısına uygun olarak nazikçe saçı temizler, bakımını yapar. Günlük kullanım için uygundur.

1.Adım: Şampuan


Turunculukları nötralize ederek, saçtaki sarı tonları daha belirgin hale getirerek saça ışıltı verir. Pürüzsüz bir görünüm için saçı onarır. Ton düzenleyici pigmentler saç tellerine tutunarak sıcak tonları nötralize eder, soğuk tonları arttırır.

2.Adım: Bakım kremi


İpeksi bir hissiyat için, kuru ve yıpranmış saçları yeniler. Soğuk tonların devamlılığını sürdürürken saç tellerine ihtiyacı olan nemi verir.

3.Adım: Durulanmayan bakım kremi


230 derece ısıya karşı saçı korur ve elektriklenmeyi önler. Saçın kütikül tabakasına bakım yapar ve saç tellerini ısının yarattığı hasara karşı korur (230 derece ısıya kadar koruma sağlar.).

Sarı saç bakımı
Profesyonel Nötralizasyon servisi

Daha yoğun bir nötralizasyona ihtiyacın varsa Matrix danışman kuaförlerinden alabileceğin Brass off nötralizasyon servisini deneyebilirsin. Bu servs sırasında uygulanan Brass Off Maske, istenmeyen sıcak tonları nötralize eder. Maske, 5-10 dakikalık servis süresi ile profesyonel saç bakımını ekspres şekilde saçlarına ulaştırır. Sen de saç renginde mükemmel nötralizasyona ve bakıma zamandan tasarruf ederek kolayca ulaşabilirsin.

Artık saçlarını açtırdıktan sonra istenmeyen yansımalar oluşursa, endişe etmene gerek yok! Matrix So Silver ile bu yansımaları kolayca yok edebilirsin!


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Color Care So Silver - Bakım Şampuanı
Color Care So Silver - Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Gri Saç Boyası ile Saç Boyama Rehberi
​En beğenilen ve en havalı ombre: Gri ombre'ye en çok yakışan saç modelleri
Gri boyalı saçın canlı rengini korumak için öneriler
​Gri ombre saça bayılacaksın!
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Paletler