Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç rengini açmak saçı yıpratır mı?

Saç rengini açmakta tereddüt mü ediyorsun? Aradığın soruların cevabı bu yazımızda!

Bugün, saç rengini açmak isteyen herkesin aklındaki soru işaretine cevap oluyoruz: saç rengini açmak saçı yıpratır mı? Dilediğin renge ulaşmak için ya da istediğin başka bir renklendirme işleminden dolayı saç rengini açtırman gerekebilir. Hatta aynı gün içinde saçlarına 2 kimyasal işlemi birden bile yaptırman gerekebilir. Peki, bu durumlar saçlarına zarar verir mi?

Saç rengini açmak saça zarar veriyor mu?

“Saç açıcı saç döker mi, saçı yıpratır mı?” saç rengini açmadan önce bu gibi sorular senin de aklından geçiyordur. Ancak şöyle bir gerçek de var: saçlarını profesyonel ellere, güvendiğin bir uzman kuaföre emanet ettiğinde ve kaliteli ürünler kullanıldığında bu gibi sorunlarla karşılaşmazsın. Tabii işlem sonrasında da düzenli bakıma devam ederek saçlarını koruyabilirsin.

Son dönemde geliştirilen bağ güçlendirici uygulamalarla renklendirme işlemlerinden artık saçlar zarar görmüyor. L’Oréal Professionnel Smartbond da bu uygulamalardan.

Ürünu buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
( Saç Kremi )
Hemen Al


Smartbond, saç rengini açmak için açıcı uygulaması da dahil saça uygulanan tüm teknik işlemler sırasında saçı koruyor ve zarar görmesini engelliyor.

Saça aynı gün içinde 2 kimyasal işlemi uygulamak doğru mu?

Diyelim ki saçlarını açtırıp ombre yaptırmak ya da balyaj yaptırmak istiyorsun. Bu işlemler için de saç renginin (tamamının değil ama en azından bir kısmının) açılması gerekiyor. Ya da şöyle bir durum da olabilir: en son trendlerden pastel pembe gibi bir saç rengi denemek istiyorsun ve gene saç renginin açılması gerekiyor.

İşte bu gibi durumlarda saçlarına hem açıcı uygulanması, hem de renklendirme işlemi yapılması gerekiyor. Yani aynı gün içinde 2 kimyasal işlem uygulanması gerekiyor.

saç rengini açmak

Üst üste kimyasalllar uygulanması saçlarına zarar verecek diye düşünüyorsun değil mi? Smartbond ile uygulanırsa saçlarına bu işlemler uygulanabilir ve sonucunda da saçların zarar görmez.

saç rengini açmak

Hatta saçların işlemin sonunda olduğundan daha parlak, ışıl ışıl görünür! Süper değil mi? :)

İşlem sonrası bakım nasıl olmalı?

Smartbond’la saçlarına uygulanan işlemler sonrasında saçlarının sağlıklı görünümünü koruması için Smartbond saç kremini haftada 1 kez uygulayıp, saçlarında 1-3 dakika bekletip duruluyorsun. Bu bakıma da düzenli şekilde devam ettiğinde saçların parlaklığını sürdürüyor, saç tellerin çok daha güçlü oluyor.


Photo credit:Getty Images.com, Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör