Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
22/05/2019
Saç Sırları
360 38

Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep!

Ece Y.

Saç rengini değiştirmek ve bunu yaparken de kuaföründen yardım almak isteyenler buraya!

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep! Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep!

Yenilenmek, görünümümüze farklılık katmak için saç rengimizi değiştirmek en doğru kararlardan! Ancak saç boyatma kararının senin için çok kolay olmadığını biliyoruz; o nedenle de saç boyatman için sana tam 10 neden sunuyoruz!

Bizce bu sebepleri okuduktan sonra saçını hemen boyatmak isteyeceksin. :)

En iyi saç boyalarını kullanırlar!

Kuaföre gittiğinde ilk önce uzman kuaförün saçlarını, saç dokunu inceler. Bunu yapmasının nedeni, saçlarının ihtiyacına en uygun, en iyi saç boyasını kullanmak istemesidir. Uzman kuaförlerin önerdiği, amonyaksız saç boyası INOA kokuya karşı hassasiyeti olanlar için de ideal saç boyalarından. Yalnızca uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonlarında uygulanan bu saç boyasıyla saçların güvenli ellerde! :)

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası'nı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Salon Bul

Bize neyin yakışacağını en iyi o bilir!

Kuaförün saçlarını boyarken doğal saç rengini, ten rengini, göz rengin gibi kriterleri de dikkate alır. Böylece sana yakışacak saç rengini belirleyip seçenekler sunar. Sonuç ise kusursuz olur! :)

Hayalimizdeki görünüme ulaşabiliriz!

Tabii ki hepimiz kuaföre gitmeden önce araştırmalar yapıp, kuaförümüze “bu rengi istiyorum” diyoruz. Ancak kuaförün senin hayalindeki saç rengini, yukarıda da belirttiğimiz kriterlere göre uyarlar ve sana uygun hale getirir. Sen de hayalindeki görünüme kavuşmuş olursun.

Dikkatler sende!

Saçını kuaförde boyatırken bir yandan saçların boyanır, bir yandan cildine bulaşan boya temizlenir, bir yandan saçlarını yıkarlar… Yani kısacası herkes senin kuaförden mutlu ayrılman için seferber olur! :)

Balyaj, röfle gibi teknikleri deneyebilirsin!

Sadece tek bir renkle sınırlı kalmazsın. İstersen saçlarına röfle, balyaj gibi işlemleri de yaptırabilir, daha aydınlık, daha enerjik bir görünüme kavuşabilirsin.

Boya sonrasında bakımla ışıldayan saçlara ulaşabiliriz!

Saçların boyandıktan sonra dipten uca tüm saçına bakım yapılır ve saçların bakımla beraber uzun süre kalıcı parlaklığa ulaşır!

Anında müdahale!

Saçlarına boya uygulanırken herhangi bir sorun olduğunda kuaförün hemen müdahale eder ve saçının zarar görmemesi için gereken önlemleri hemen alır.

İşlemden sonra hangi ürünleri kullanmamız gerektiğini önerir!

Saçlarımız boyandıktan sonra ne yapmamız gerektiğini çoğumuz bilmiyoruz. Ancak işlem sonrasında saç renginin uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için bakım yapman çok önemli. İşlemler sonrasında bakıma evde de devam edebilmen, saç renginin parlaklığını, ışıltısını koruyabilmen için kullanman gereken en doğru saç bakım ürünlerini sana uzman kuaförün önerir.

Kuaförden çıktığımızda özgüvenimiz tavan yapar!

Saç rengimizi değiştirdikten sonra kuaförden çıkarken bir özgüven patlaması yaşadığımız doğrudur! :)

Ve yeni bir sen! :)

Saçların yıkanıp bakım yapıldıktan sonra bir de fön çekildi mi tamamdır! Aynaya baktığında gördüğün “yeni sen” eminiz ki tüm bakışları üzerinde toplamanı sağlayacak. :)

Photo credit: Pinterest.com, giphy.com

Paylaş

Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
"Saç rengimden sıkıldım, değiştirmek istiyorum" diyenlere özel öneriler!
Saç rengini mi değiştireceksin: Denemek istediğin tonun sana yakışıp yakışmayacağını bu uygulamayla öğren!
Saç cilası nedir, nasıl yapılır?
Beyaz saçı %100 kapatan saç boyası hangisi?
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
İyi Hissettiren Makyaj Tüyoları