Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saç şekillendirmede devrim: L'Oréal Paris Studio/Pro Heat It serisi

L'Oréal Paris; saçlarına özen gösterenler için evde saç şekillendirmenin etkili ve pratik formülünü sunuyor.

Hacimli ve kusursuz görünümlü saçlarınla, tüm bakışları üzerine mi çekmek istiyorsun? Saç uzmanı L'Oréal Paris tarafından yaratılan Studio/Pro Heat It saç şekillendirme serisi ile artık muhteşem saçlar elde etmek çok kolay! Isı ile anında aktifleşen teknolojisiyle saçları düzleştirmeyi, hacim vermeyi ve rahatlıkla kurutmayı sağlayan L'Oréal Paris Studio/Pro Heat It serisi; saçları uzun süre kalıcı olarak şekillendiriyor. Pratik kullanım özellikli şişeleriyle de dikkat çeken spreyler şimdiden şekillendirici ürünler arasında farklılığını göstermeye başladı!

Serinin üyelerini keşfet!

Isıyla aktive olan teknolojisiyle L'Oréal Paris Studio/Pro Heat It, saçlara pratik bir şekilde sıkıp, kurutup, kendi tarzını yaratma imkânı sunuyor. Ayrıca saçlar 72 saat boyunca şeklini koruyor!

Hot & Straight:

Biz kadınlar saçlarımızı düzleştirmek için çok zaman harcıyor ve bir sürü işlem yapıyoruz. L'Oréal Paris Studio/Pro Heat It saç şekillendirme serisinde bulunan Hot & Straight; saçları düzleştirmenin oldukça pratik ve uzun süre kalıcı olmasını sağlayarak, kadınların beğenisini kazanıyor. Hot & Straight, kuru veya ıslak saça düzleştirmeden önce uyguladığında, saçlar kolaylıkla şekil alıyor ve saç 72 saat boyunca düz görünümünü koruyor!

Hot & Big:


Saçlarının dolgun ve hacimli görünmesini isteyenlerin tercihi ise L'Oréal Paris Studio/Pro Heat It saç şekillendirme serisinde bulunan Hot & Big oluyor. Uygulamadan sonra kurutulan saçlar, 72 saat gibi uzun bir süre boyunca hacimli görünümünden hiçbir şey kaybetmiyor.

Hot & Go:

Serinin mucizevi ürünü Hot & Go ise günümüzün hızlı koşullarına her adımda adapte olmak isteyenlerin favorisi olmaya aday… Birçoğumuz için önce kurutulup, sonra şekillendirerek son haline kavuşturulan saçlar, istenen tarza ulaşmak için vakit harcamayı gerektiriyor. Bu uzun süreci kısaltmak ise Hot & Go ile mümkün… Kurutmadan önce saçlara uygulanan Hot & Go; saçların hızla kurumasını ve aynı zamanda şekil almasını sağlıyor. Saç spreyinin daha etkili kullanımını merak ediyorsan buraya tıklayabilirsin.

Sen de L'Oréal Paris Studio/Pro Heat It serisi ile saçlarında istediğin görünümü elde etmek için sık, kurut ve tarzını yarat!

Phott credit: L'Oréal Paris

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Heat It Hot&Go Saçı Hızlı Kurutan Saç Spreyi
Heat It Hot&Go Saçı Hızlı Kurutan Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç dövmesi nedir ve nasıl yapılır?
​ Partilerin en gözde kızı olmak isteyenlere özel 10 cool saç modeli
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör