Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç Sırları.com Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske'yi denedi!

Haydi, şimdi bu saç maskesini beraber keşfedelim!

Mis gibi kokan saç bakım ürünlerine bayıldığımız doğrudur! Özellikle de Hindistan Cevizi’nin egzotik kokusuna karşı farklı bir sempatimiz var. Galiba bunun en büyük nedenlerinden biri bize yaz mevsimini hatırlatması :)

İşte tam da bize göre, egzotik, yaz kokularına sahip süper bir saç maskesi ile tanıştık. Eminiz ki kullandığı ürünlerin kokularına önem verenler bu saç maskesini çok sevecekler! Güzel YouTuber Hilal Şefkatli de bu harika maskeyi denedi, yukarıdaki videodan nasıl kullandığını ve yorumlarını izleyebilirsin. 

Şimdi de gelelim bizim yorumlarımıza! Haydi, şimdi bu saç maskesini beraber keşfedelim!

Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske

Az önce de bahsettiğimiz gibi güzel kokan ürünler favorimiz! Yeni çıkan Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske'yi ise çok uzun zamandır merak ediyorduk. En sonunda denedik ve izlenimlerimizi de seninle paylaşmak istedik :)

Her şeyden önce, saç maskesinin kapağını açtığımız anda aldığımız o harika egzotik kokudan bahsetmemiz gerekiyor. Gerçekten de nefis bir kokusu var diyebiliriz. Ayrıca banyodan sonra bile kokusu saçlarda kalabiliyor ve saçını savurdukça burnuna harika yaz kokusu gelebiliyor :) Yalnızca Hindistan Cevizi yağı değil, içerisindeki diğer değerli yağ özleri de bu güzel kokuya yardımcı oluyor.

Kimler için uygun?

Normal ve kurumaya eğilimli saçlara sahip kişilere, sert saçları olanlara bu saç maskesi uygun. Bizim özellikle son zamanlarda saçlarımız çokça kuruduğu, mat göründüğü için saçlarımıza çok iyi geldiğini söyleyebiliriz.

Saça faydaları neler?

Tabii ki yalnızca saç bakım ürününün güzel kokması yetmiyor; aynı şekilde saçlarımızın ihtiyacını da karşılaması gerekiyor. İşte bu noktada da Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske bizi yanıltmadı.

Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Saç Maskesi'ni aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske
L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske
( Maske )
Hemen Al

Saçlarımızı derinlemesine besleyerek mükemmel derecede yumuşak, parlak olmasını sağladı! Saçlarımız çok daha kolay taranır, canlı ve ışıl ışıl bir hale geldi. Eğer senin de saçların kurumaya meyilli ve sertse, saçlarında bıraktığı yumuşacık etkiyi çok seveceksin!

Nasıl kullanılıyor?

Biz bu maskeyi 3 farklı şekilde de kullandık. Sen de dilediğin şekilde deneyerek saçlarını besleyebilirsin.

Güzellik maskesi:

Genelde cilt maskelerinden en etkili sonucu alabilmek için çoğu zaman gece yatmadan önce uygularız. Aynı şekilde Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske'yi de gece yatmadan önce uyguladık. Saçlarımız kuruyken uç ve boy kısımlara uyguladık ve yumuşak bir havluya saçımızı sarıp uyuduk. Sabah uyanınca duruladık ve her zamanki gibi şampuanladık. Sonuç ise harikaydı :)

Banyo öncesinde:

Maskeyi banyodan önce de şu şekilde kullandık: saçlarımızın uç ve boylarına uygulayıp ılık bir havluya (havluyu ütüleyerek ısıttık) saçlarımızı sardık. Biraz bu şekilde bekledikten sonra da banyoda durulayıp saçımızı şampuanladık. Nefis kokulu saçlarımızın tadını gün boyunca çıkarttık :)

Şampuan sonrasında:

Çok fazla vaktimiz yoksa, banyo rutinimiz sırasında, şampuandan sonra Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske'yi uyguladık. Şampuandan sonra bir miktar maskeyi saçın uç ve boylarına uyguladıktan sonra biraz saçımızda beklettik ve ardından bol suyla duruladık. Böylece saçlarımızı çabucak besledik :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske
L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Hint yağının saça faydaları: Hızlı saç uzatmaya etkisi nedir?
Yepyeni Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı İnceledik!
Hangi Vichy şampuan sana uygun?
Hindistan cevizi yağı saçta nasıl kullanılır: Hindistan cevizi yağının faydaları!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Ruj Rehberi: En Sevilen L'Oréal Paris Rujları