Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç Sırları.com inceledi: Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan

Denediğimiz bu şampuanı beraber keşfedelim mi?

Saç Sırları.com editörleri olarak çok heyecanlıyız çünkü ilk defa bambaşka bir şampuan deneyimi yaşadık! Kuru, yıpranmış ve artık neredeyse hayat belirtisi kalmamış saçlarımız için şampuan arayışındayken Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan ile tanıştık! Tabii ki hemen Saç Sırları.com okurlarıyla da bu deneyimimizi paylaşmak istedik :) İşte Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan için izlenimlerimiz.

Saça etkileri neler?

İlk önce Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’ın saçlarımıza olan faydalarından bahsedelim. Açıkçası başta biraz önyargılıydık. “Köpürmeyen şampuan saçımızı nasıl temizleyecek?” gibi sorular aklımızı çok kurcalıyordu. Ancak köpüğün ve tabi sülfatın kuru, yıpranmış, zarar görmüş saçlara olan etkilerini araştırınca gerçeği anladık.

Sülfat, temizleyici ürünlerde olan ve köpüğün ortaya çıkmasını sağlayan bir madde. Köpüren şampuanlarla kurumuş saçlarımızın ne yazık ki daha da kötü hale gelmesine neden oluyormuşuz! İşte Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’ın bizim saç bakım rutinlerimizin bir parçası haline gelmesinin esas nedenlerinden biri sülfat içermemesi, köpürmemesi. Yani yıpranmış, kuru saçlarımız için ideal bakım!

Sülfatsız olmasının dışında köpüksüz krem şampuan saçlarımızı nazikçe, zarar vermeden temizliyor. Özellikle banyo sonrasında saçlarımızın yumuşacık oluyor. Hatta bu yumuşaklığı banyodayken bile hissediyoruz. Tabi sonrasında saçlarımız yumuşak olduğu için saçlar o kadar kolay taranıyor ki sanki taraktan saçlar akıp gidiyor :)

Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Eğer sen de bizim gibi birazcık üşengeçsen Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’ın şimdi bahsedeceğimiz özelliğini çok seveceksin! Normalde saçlarımız bakıma ihtiyaç duyduğu için banyoda saçımızı beslemek için bir sürü ürün kullanıyorduk. Ancak bu şampuan, hem saç kremi, hem yoğun besleyici, hem de temizleme görevi üstlendiği için saçlarımızı banyoda şampuanlayıp çıkmamız yeterli oluyor. Yani biz üşengeçler için inanılmaz kolaylık :)

Kimler için uygun?

Saçların son dönemde çok fazla yıprandıysa, kuruduysa ve oldukça cansız görünüyor Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan tam sana göre demektir!

Saçların çok fazla kuruysa 6 besleyici yağ içeren Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’ı kullanmanı öneririz. Gerçekten de yağ içeriği ile saçları ışıl ışıl parlak ve yumuşacık yapıyor.

Saçların ısıyla şekillendirme gibi dış etkenlerden dolayı çok fazla yıprandıysa Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan ile saçlarını onarabilirsin.

Boyadan dolayı saçların zarar mı gördü? O zaman senin ihtiyacın olan Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan! Keten tohumu yağı ve güneşin zararlı ışınlarından saç rengini koruyan içeriği ile boyalı saçlarını sağlığına kavuşturabilirsin.

Nasıl uyguladık?

Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’dan en yüksek faydayı almak için saçlarına kesinlikle masaj yaparak uygulamalısın. Zaten krem şampuanı diğer şampuanlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de bu! Biz de krem şampuanı uygularken #köpürtmemasajyap kuralını uyguladık ve faydasını gördük!

Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Krem şampuandan 10-15 pompa alıp saçlarımızın tamamına uyguladık. Ardından dairesel hareketlerle 1 dakika boyunca tüm saçımıza masaj yaptık. 2 dakika şampuanı saçımızda beklettikten sonra güzelce duruladık. Ve bütün saç bakımımızı sadece bir tek adımda yaptık! Sonucunda ise saçlarımız yumuşacıktı. Ayrıca itiraf ediyoruz; sürekli saçımıza dokunmak istedik :)

Ve sonuç! Saçlarımıza sağladığı parlaklık fotoğraftan bile belli oluyor değil mi? Saç Sırları.com editörleri olarak Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan’ı çok beğendik ve kullanmaya da devam ediyoruz. Sen de deneyip saçlarındaki değişimi gördüğünde saç bakım rutininin vazgeçilmezi olacağından eminiz!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Saç güzelliğimiz için bize tek 1 ürün yeter: Bu ürünü keşfetmeye ne dersin?
Mezuniyet balosu yaklaşıyor: Saçlarını baloya nasıl hazırlamalısın?
Saçlarının bakıma ihtiyacı olduğunu düşünenler buraya! Size özel bir önerimiz var!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Makyajının Kalıcılığını Artırmak İçin Neler Yapabilirsin?