Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç Sırları.com inceledi: Kiehl's Olive Fruit serisi

Yazın kuruyan saçların için besleyici bakım mı arıyorsun? İşte biz bu bakımı denedik!

Ürün incelemelerimize devam ediyoruz! Bu kez de en sevdiğimiz bakım markalarından Kiehl’sın Olive Fruit saç bakım serisini denedim. Tam da tatilde yıpranan saçlarımla nasıl başa çıkarım diye kara kara düşünürken bu seriyle karşılaştım. İşte deneyimlerim!

Kiehl’s Olive Fruit serisi

Kiehl's Olive Fruit

Bahsettiğim gibi, tatilde güneş, deniz, havuz derken saçlarım oldukça yıprandı, kurudu. Tatil dönüşü saçlarımın halini fark edince de yeni bir saç bakım rutini edinmem gerektiğine karar verdim. Tabii hemen saç bakım ürünleri aramalarıma başladım. Kiehl’sın sitesine uğramayı da ihmal etmedim ve hemen Olive Fruit serisini sipariş ettim.

Beni bu seride çeken ise içerdiği doğal özler oldu. Avokado yağı, limon özü ve zeytinyağı içeriyor. Bu içeriklerin hepsi de saçı yoğun şekilde besleyen, nemlendiren, parlaklık ve yumuşaklık katan özel içerikler. Yani gücünü kaybedip kuruyan, yıpranan saçlar için ideal!

Saça faydaları

Kiehl's Olive Fruit

Peki bu içerikler saçlara ne gibi faydalar sağlıyor?

Avokado yağı: Avokado yağının asidi saçları nemlendiriyor. Yaz boyunca neme susayan kuru ve yıpranmış saçlarım neme doydu diyebilirim :)

Limon özü: Cilt bakımında da sık sık kullanılan limon özü, saça parlaklık katıyor.

Zeytinyağı: Zeytinyağı çok eskiden beri saç ve cilt bakımında kullanılıyor. Saçlarımızın ihtiyacı olan tüm besin ihtiyacını karşılayabiliyor.

Seride hangi ürünler var?

Olive Fruit serisinde şampuan, saç kremi ve saç maskesi bulunuyor. Şampuan çok hafif yapılı olduğu için saçı ağırlaştırmadan besliyor, temizliyor. Saç kremi de aynı şekilde hafif yapılı ve saçı çok güzel nemlendiriyor. Saç maskesi ise yoğun bir yapıda ve tam olarak saçların yoğun bakımı diyebilirim! Saç tellerimin onarıldığını uygularken bile hissedebiliyorum :)

Nasıl kullanılır?

Kiehl's Olive Fruit

Gelelim bu ürünlerin nasıl kullanıldığına.

Şampuan

Saçlarımın iyice nemlendiğinden emin olmadan saçlarıma şampuan uygulamıyorum. İyice nemlendikten sonra da avucuma şampuanı döküp, saç derime masaj yaparak uyguluyorum. Ardından da iyice duruluyorum.

Olive Fruit şampuanı aşağıda bulabilirsin.

Olive Fruit Oil Nourishing Shampoo
Olive Fruit Oil Nourishing Shampoo
( Şampuan )
Hemen Al
     

Saç kremi

Saçlarımın özellikle uç kısımları çok fazla yıpranmış göründüğü için uç kısımlara yoğunlaşarak Olive Fruit saç kremini uyguluyorum.

Saç maskesi

Saç maskesi yoğun yapıda olduğu için haftada 2 kere uygulamak yetiyor. Saç maskesini uygularken saçlarımı hafifçe sıkıp nemini alıyorum ve tüm saçıma eşit şekilde dağıtıyorum. 3-5 dakika saçlarımda bekletiyorum ve duruluyorum.

Olive Fruit saç maskesini aşağıda bulabilirsin.

Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak
Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak
( Maske )
Hemen Al
     

Ve sonuç!

Kuru saç bakımı

Kiehl’s Olive Fruit serisini kullanarak oluşturduğum bakım rutinini birkaç haftadır uygulamama rağmen saçlarım şu an çok parlak görünüyor. Hem de yumuşacık :) Hatta saçlarım kendine geldi, yeniden hayat buldu diyebilirim!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Olive Fruit Oil Nourishing Conditioner
Olive Fruit Oil Nourishing Conditioner
( Anında Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör