Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç Sırları.com yıpranmış ve zarar görmüş saçlar için S.O.S Bakım Cica Repair Krem'i denedi!

Yeni keşfimizi seninle paylaşmak istedik :)

Kış boyunca saçlarımızı birazcık (!) yorduğumuz doğrudur… Saçlarımızı sık sık düzleştirdik, boyadık... Tabii yalnızca bu uygulamalar değil, saçlarımızı taramamız, saç kurutma makinesi ile kurutmamız bile saçlarımıza zararlar verdi. Hatta Kış aylarında soğuklardan bile saçlarımız oldukça zarar gördü :( Biz de yaz gelmeden saçlarımızı nasıl çabucak onarabiliriz diye kara kara düşünürken yepyeni bir saç bakım kremiyle tanıştık!

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem’i kullandık, inceledik ve seninle de paylaşmak istedik. İşte yeni keşfimiz Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem!

Saçlarımıza etkileri neler?

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem’i ilk keşfettiğimizde “1 yıllık yıpranmaya, 1 kullanımda savaş açar!” sözü dikkatimizi çekmişti. Ayrıca 15 bin tarak darbesi, 100 kez saç düzleştirme ve saç açma işlemine karşı etkili olduğu da çok iddialıydı. Ancak gerçekten de vaatlerini yerini getirebilen bir ürün olduğunu söylemeliyiz!

Saçlarımız boya kimyasalları, ısı uygulamaları gibi nedenlerden dolayı artık çok kuru ve sert bir dokuya sahipti. Kremi ilk kullandığımız gün saçlarımıza resmen güneş gibi doğdu :) Tek bir kullanımda bile bu kadar hızlı sonuç alabileceğimizi biz bile tahmin etmemiştik :)

Zarar görmüş, yıpranmış saçlarda saç yüzeyinde çatlaklar meydana gelir. Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem, tüm bu kırıkları ve çatlakları doldurup onararak, saçları yumuşacık yapıyor, bütün saçı besliyor. Saç yüzeyi de pürüzsüz bir hale geliyor. Kısacası yıpranmış saçlarının eski sağlığına kavuşması için bu bakım birebir!

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem
L'Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Kimler için uygun?

Saçları çok fazla ısı uygulamalarına, kimyasal işlemlere maruz kalanlara oldukça uygun bir bakım. Tüm bunların dışında, saçı taramanın, kurutmanın bile saçlarımıza ne kadar zarar verdiğini göz önüne alırsak bizce saç dokusunda sertlik, parlak ve yumuşaklık kaybına uğrayan herkes Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem'i kullanabilir. Yani saçların bu etkenlerden dolayı çok fazla zarar gördüyse ve saçlarını hızlı şekilde onaracak bir ürün arıyorsan bu krem tam senlik!

Nasıl kullanılıyor?

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem, durulanmaya gerek olmadığı için hem banyodan sonra ıslak saçlara, hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. Saçlarımız çok fazla onarılmaya ihtiyaç duyduğu için banyo sonrasında ıslak saçlarımızı taramadan önce uygulayıp saçlarımızı taradık. Saçlarımız kuruduktan sonra da uç ve boylara bir kere daha uygulayıp, saçlarımıza iyice etki etmesini sağladık.

Tabii minik bir de sırrımız var! Düzenli olarak gün içerisinde de saçlarımızın uçlarına kremi uyguladık. Böylece hem saçlarımız çok hoş koktu, hem de yumuşacık olup onarıldı :)

Sen de saçların yaz gelmeden çabucak onarılsın, beslensin, eski sağlıklı görünümüne kavuşsun istiyorsan bir denemeni öneririz!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem
L'Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Hint yağının saça faydaları: Hızlı saç uzatmaya etkisi nedir?
Yepyeni Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı İnceledik!
Hangi Vichy şampuan sana uygun?
Hindistan cevizi yağı saçta nasıl kullanılır: Hindistan cevizi yağının faydaları!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Likit Fondöten Nasıl Kullanılır?