Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç ve sakal tıraşıyla bambaşka görünüme kavuşan 12 erkek

Bu değişimleri görünce sen de hemen saç-sakal tıraşı yaptırmak isteyeceksin!

Saç dönüşümlerini genelde kadınlar saç renklerini ve saç kesimlerini değiştirdiklerinde görüyoruz ama bu kez değişim sırası erkeklerde! Hem de bu değişim pek hafife alınacak türden değil! Özellikle söz konusu uzun zamandır saç ve sakal tıraşı olmayan erkekler olduğunda değişim gerçekten inanılmaz oluyor!

Biz de Instagram’da karşılaştığımız ve süper bir değişime uğramış erkeklerin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmak istedik. Belki de bu değişimleri görünce sen de hemen saç-sakal tıraşı yaptırmak isteyeceksin :)

Uzun zamandır sakallarını uzatan bir erkeğin süper değişimi karşında! Sakalları kesilince, yüz şekline uygun bıyık stiliyle sence de daha fit ve karizmatik görünmemiş mi?

Uzun, afro saçlar undercut denilen, yanların kısa üst kısmın uzun olduğu saç modeline dönüşünce ortaya tabii ki çok daha modern bir görünüm çıkmış! Bizce erkek saç modellerinde şu sıralar çok popüler olan undercut saç kesiminin yakışmadığı kimse yok!

Bu görünüm daha genç bir görünüme kavuşmak isteyenlerin uzun, dağınık saçlardan ve kirli sakaldan uzak durmaları gerektiğini kanıtlar gibi :)

Her ne kadar uzun erkek saç kesimleri çekici olsa da saçlar kısaldığı anda çok daha enerjik, havalı bir görünüm oluşuyor.

Editörden öneri: Sen de saçlarını geriye doğru şekillendirmek istersen L'Oréal Paris Studio Line Out of Bed  Jöle ile saçlarını sabitleyebilirsin. 

L'Oréal Paris Studio Line Out of Bed Jöle'yi aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Hemen Al

Bir dönüşüm istiyorsan bunu tabii ki sakallarını kendi haline bırakıp, yalnızca saçlarını kestirerek de yapabilirsin. Özellikle yuvarlak yüz hatların varsa kirli sakal ve undercut kesim saçlarla yüzünün daha köşeli görünmesini sağlayabilirsin.

Upuzun saçlara sahip erkekler saçları kısacık olunca eminiz ki bunu neden daha önce denemediklerini sorgulayacaklar :)

Yine bir uzun saçın kısa saça dönüş hikâyesi! Eğer sen de fark ettiysen yeni kesim sayesinde geniş alın çok daha dar görünüyor. Mini kâkülle sen de çok daha dar bir alına sahip olabilirsin.

Editörden öneri: Saçlarını dağınık tarzda şekillendirmek istersen L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle'den yardım alabilirsin. 

L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle''yi aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Hemen Al

Saç sakal modelin doğru olsa da yanlış şekillendirdiğinde istediğin havalı görünümü elde edemeyebilirsin. Yukarıdaki gibi yandan şekillendirmek yerine saçlarını geriye doğru şekillendirirsen işte ortaya bu ideal görünüm çıkar!

Darmadağınık, uzun mu kısa mı olduğu belli olmayan bir saç kesimi son derece modern bir görünüme kavuşmuş. Bizce tam da yaşına uygun bir tarz olmuş! Saçlarının hacimli ve kusursuz görünmesini istiyorsan Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlatırıcı Jöle ile saçlarını şekillendirebilirsin. 

İşte saç dönüşümü diye buna denir! Erkekler saç uzatma konusunda başarılı olabiliyorlar ama bakım uygulamadıklarında ne yazık ki böyle karmakarışık uzun saçlar ortaya çıkıyor. Neyse ki kısa saçlara dönüş yapılmış da saçlar kurtulmuş :)

Hani derler ya saç-sakal karışmış, işte tıraş olmadan önceki görünümün özeti bizce bu! Sonrasındaki halinde resmen fark ortada!

Rock yıldızı olacakken bir anda karizmatik aktörlüğe giriş yapan bu görünüm ise bize undercut saç kesiminin nasıl da harikalar yarattığının kanıtı! Saçlarını bu tarzda şekillendirmek istersen L'Oréal Professionnel Tecni Art Web Jel'den yardım alabilirsin. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Web
L'Oréal Professionnel Tecni ART Web
( Şekillendirici Wax )
Keşfet
Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlaştırıcı Jöle
Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlaştırıcı Jöle
( Şekillendirici )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Erkeklere özel: Saçı sık sık tıraş etmek, kazıtmak saç tellerini kalınlaştırır mı?
Uzun saçlı erkekler arasında yeni trend: Örgülü saçlar
Erkeklere özel: Sevgililer Günü'nde ona hangi hediyeyi almalısın?
Yuvarlak yüzlü erkeklere özel 10 saç modeli önerisi
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?