Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saç yıkamanın yeni halini duydun mu? Köpüksüz şampuan ile tanış!

Yepyeni köpüksüz şampuanla tanışmanın zamanı geldi!

Saç bakımında sürekli farklı bir yenilikle karşılaşıyoruz! Bu kez de saç yıkama alışkanlığımızı değiştirecek yepyeni bir şampuanla tanışıyoruz. Biliyoruz, “Bir şampuan ne kadar farklı olabilir ki?” diye düşünüyorsun ama sen de tanıyınca ne kadar farklı olduğunu anlayacaksın! Haydi, beraber tanıyalım!

Elveda köpük!

Evet, sürekli bakıma ihtiyaç duyan kuru, yıpranmış, boyalı saçlara sahip olanlar artık köpüğe “Elveda!” diyebilirler. Neden mi? Köpürte köpürte saçlarımızı yıkıyoruz hatta köpük banyolarında saatlerce vakit geçiriyoruz ama köpük aslında cildimizi de, saçlarımızı da kurutabiliyor.

“Hangi bakımı denediysem kuru saçlarımı onaramadım!” diye düşünenlerdensen işte bunun nedeni köpük! Şampuanın köpürünce, köpük saçlarında aşınma yapabiliyor. Saç tellerin hassas olduğu için nazikçe temizleyecek bir şampuan, yani köpüksüz şampuan kullanman gerekiyor.

Köpüksüz şampuanla saçımızı yıkadığımızda ne oluyor?

Köpüksüz şampuanla saçlarını yıkadığında saçların kremsi dokusuyla beraber yumuşacık oluyor. Yumuşacık olunca da banyodan sonra ıslak saçlarını taraman çok kolaylaşıyor! Tabii en önemlisi saçlar hassas şekilde temizleniyor. Bunların dışında, besleyici özelliği ile saçların ihtiyacı olan besini alabiliyor ve saçların en sonunda istediğin gibi sağlıklı, bakımlı, güzel görünüyor! 

Ancak bir konuda seni uyarmak isteriz: Saçların yağlıysa köpüksüz şampuanlar yerine saçlarındaki yağ dengesini sağlayacak kil içeren şampuanlara yönelmeni öneririz. Mesela bu konuda bizim favorimiz olan Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisini deneyebilirsin!

Tek adımda bakım keyfi!

Saç bakımın için çeşit çeşit ürünler mi kullanıyorsun? Tabii bir de bu saç bakım ürünlerini sırasıyla tek tek saçlarına uygulaması var! Artık tek bir saç bakım ürünüyle, köpüksüz şampuanla saçına kökten uca bakım yapabileceksin! Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan, hem saçı temizliyor, hem saç kremi görevi üstleniyor, hem de yoğun bakım yapıyor. Yani bir sürü saç bakım ürünü tek bir şampuanda toplanmış diyebiliriz :)

Saç yıkamada devrim: Köpürtme masaj yap!

Artık saçlarımızı yıkarken köpürtmüyoruz, masaj yapıyoruz! Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuanı saçlarımıza şu şekilde uyguluyoruz:

Elimize 10-15 pompa şampuan uyguluyoruz.

Ardından şampuanı saçımıza dipten uca uyguluyoruz.

Bu adım ise çok önemli: şampuanı saçımıza 1 dakika boyunca masaj yaparak uyguluyoruz.

Son olarak da şampuanı iyice duruluyoruz. İşte bu kadar! Sadece tek bir adımda saçlarının ihtiyacı olan bakımı yapabiliyorsun :)

Bu yepyeni şampuan ile saçlarımızda da, bakım rutinimizde de artık köklü değişiklikler olacak! 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Geldi: Yazın En Çok Kullanılan Makyaj Malzemeleri Neler?