Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saçlarda mükemmel dalga hareketi: Discipline Curl Idéal

Kıvırcık saçlarını kontrol altına alabilecek bir bakım mı arıyorsun? Doğru yerdesin!

Kérastase, Discipline serisine yeni bir yorum kazandırarak dalgalı ve kıvırcık saçlar için ilk uyumlu-hareket-bakımını geliştirdi. Mükemmel ve kontrol altına alınmış dalgalar yaratan yepyeni bir seri: Discipline Curl Idéal.

Kıvırcık saç anatomisi

Düz saç ile karşılaştırıldığında kıvırcık saçlar kaynağından itibaren saç teli özelliğine kadar farklıdır. Saç derisinden itibaren oluşan kıvrımlar, sebumun dipten uçlara doğru ilerleme hareketini engeller. Bu nedenle dalgalı ve kıvırcık saçlar yapısı gereği daha kuru, daha mat görünümlü olurlar.

Saç teli boyunca ise düz saçın aksine farklı kalınlığa sahiptirler. Saç telinin daha ince olduğu yerlerde kıvrımlar meydana gelir. Kıvrım noktaları daha ince olduğundan daha güçsüzdür.

Yeni Discipline uzmanlığı: İdeal dalgaların şifresi çözüldü

Her dalga tipi için iki parametre bulunur: Belirginlik ve esneklik

1. Belirginlik

Mükemmel kıvrımların göstergesidir. Düzenli kıvrım noktaları ile uyumlu dalgalar bir araya gelir. İdeal belirginlik, elektriklenme olmadan pürüzsüz bir saç yüzeyi anlamına gelir.

2. Esneklik

Mükemmel hareketin göstergesidir. Esnek ve kontrol edilebilir dalgalar bütünüdür. İdeal bir esneklikte saç, aşağı ve yukarı kolayca hareket eder.

İkili dans: Koreografisi Kérastase tarafından yazılmış dinamik ikili formül

1. PRO-KÉRATINE

İçerdiği yüksek konsantrasyonlu Arginine, Serine ve Glutamic Acid ile Buğday Proteinleri ve Ceramid R sayesinde saçları disiplin altına alarak onarır, her bir saç telini pürüzsüzleştirerek akıcılık ve mükemmel belirginlik sağlar.

2. HİDROLİZE ELASTİN

Eliptik şekilli bir protein olan Elastin, saç dokusuna esneklik kazandırıp kıvrım noktalarını güçlendirerek saça mükemmel bir hareket ve esneklik sağlar.

Discipline Curl Idéal bakım programı

Dalgalı ve kıvırcık saçların evrensel dili: 4 ürün.

Curl Idéal Cleansing Conditioner

Kurumaya meyilli dalgalı ve kıvırcık saçlar için ilk kez temizleyici özelliği olan bir bakım kremi yaratıldı. Silikon ve sülfat içermeyen Cleansing Conditioner kullanımı ile birlikte dalgalar anında belirginleşiyor, elektriklenme kontrolü sağlanıyor ve yumuşaklık kazanarak kolayca açılıyor.

Curl Idéal Saç Maskesi

Özellikle kontrol edilemeyen hacim problemi yaşayan dalgalı ve kıvırcık saçlar için geliştirilmiş bir ürün. Yoğun katyonik bakım aktifleri ile saçta mükemmel bir disiplin ve hacim kontrolü sağlıyor.

Oléo Curl Krem Bakım

Mükemmel yumuşak dalgalar için yaratılmış durulanmayan bakım kremi Oléo-Curl, içeriğindeki Xylose sayesinde saçları aynı zamanda ısıya karşı da koruyor.

Curl Idéal Köpük Bakım

Mükemmel esnek dalgalar için yaratılan serinin bir diğer şekillendirici bakımı. İçeriğindeki Xylose ile ısıdan koruyucu etkiye sahipken, Glycerin ile yumuşaklık sağlıyor. Alg özleri ise saça mükemmel esneklik ve hareket kazandırıyor.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Discipline Curl Idéal Temizleyici Krem
Discipline Curl Idéal Temizleyici Krem
( Saç Kremi )
Satın Al
Discipline Curl Idéal Maske
Discipline Curl Idéal Maske
( Maske )
Satın Al
Discipline Curl Idéal Köpük Bakım
Discipline Curl Idéal Köpük Bakım
( Şekillendirici Köpük )
Satın Al
Discipline Oléo Curl Şekillendirici Krem
Discipline Oléo Curl Şekillendirici Krem
( Şekillendirici )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör