Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saçlarda tropikal güneş ışığı etkisi: Sunkiss Tropical

Güneşin tropikal öpücüğünü Sunkiss ile saçlarına taşı!

Güneşin sıcaklığını ve ışığını hissetmeye başladığımız şu günlerde; rengi güneşten açılmış gibi görünen, ışıltılı saçlar herkesin favorisi! Saç rengini istenilen tonda, aşamalı bir şekilde açan L'oréal Paris Sunkiss Tropica Renk Açıcı Sprey ise doğal görünen saç rengi için ideal bir tercih! Tam da yaz ayları hızla yaklaşıyorken geçen sene L'oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel ile başlayan bu trendi biraz daha yakından tanımaya ne dersin?

Pratik kullanım!

L'oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey bizi doğal ve ışıltılı bir saç rengiyle buluşturuyor. Sadece güneş altında da kullanmana gerek yok! Fön makinesi ile saçlarını kurutarak da hayallerindeki o harika renge kavuşabilirsin! Ayrıca sprey formatta olduğu için saçlarına uyguladıktan sonra ellerinle şekillendirdiğinde, sanki az önce denizden çıkmış gibi görünen sahil dalgaları elde edebilirsin.

Sunkiss Renk Açıcı Jel

Sunkiss Renk Açıcı Jel:


Saç renginin kış boyu da güneşten açılmış görünümünü sağlamak için L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'i denemeni öneririz. Kamelya yağı ile zenginleştirilmiş, amonyaksız formülüyle saçların zarar görmez, ipeksi yumuşaklık ve parlaklığa kavuşur. Kahverengiden sarıya olan tüm boyanmamış saç renklerinin kullanımına uygundur.

Nasıl kullanılır?


Yumuşak dokulu bu jel beni ilk kullandığımda çok şaşırttı çünkü ilk defa jel formda bir renk açıcı kullanıyordum. L'Oréal Sunkiss Renk Açıcı Jel kullanınca da favorilerim arasına girdi! Kışın banyodan sonra ıslak saçlarıma (kuru saça da uygulanıyor durulanmadığı için) uyguluyorum ve fön makinesi ile saçlarımı kurutuyorum. Yazın da güneşe çıkmadan önce saçlarıma uyguluyorum ve güneşin etkisiyle saç rengim açılmaya başlıyor.

Dilediğin görünümü seç!

Saç rengini açan L'oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ile birbirinden farklı görünümler yaratmak da mümkün!

1.Hafif ışıltılar

Saç renginde biraz farklılık arıyor ama tüm saçını boyamak istemiyor musun? L'Oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Spreyi, sadece saçlarının arasından seçtiğin tutamlara uygulayarak hafif ışıltılara sahip olabilirsin. Böylece saçlarına her ışık değdiğinde ortaya harika bir görünüm çıkar!

2.Ombré ve ''facelight'' etkisi

Modası geçmeyen, hala trend olmaya devam eden Ombré saç trendine bir şans vermeye ne dersin? Hem de sadece sadece L'Oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Spreyi kullanarak! Saçlarının sadece uç kısımlarına spreyi uygulayıp, fön makinesi ile kurutarak veya güneşin altında kurumasını bekleyerek Ombré etkisi oluşturabilirsin.

Ayrıca saçlarının sadece ön kısımdaki tutamlarına uygulayarak ''Facelight'' dediğimiz, yüzünün daha ışıltılı ve aydınlık görünmesini sağlayan tekniği de deneyebilirsin.

3.Güneşten açılmış saç rengi

Tropikal güneş ışığı etkisi ile aşamalı olarak açılan saç renginin tüm kontrolü sende olduğu için spreyi tüm saçına uygulayarak istediğin tona kadar açılan saç rengi elde edebilirsin.

Sen de güneşin tropikal öpücüğünü L'Oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ile saçlarına taşı!

Nasıl şekil vermeli?

Nasıl şekil vermeli?


Saç rengini açan jeller ile beraber saçlarının rengi açıldığında, bu ışıltılı renge en çok yakışan saç stillerinden biri tabii ki doğal dalgalı saçlar. Sanki denizden çıkmış ve güneşin altında kendiliğinden kurumuş gibi görünen, hafif dalgaları oluşturmak için; saçlarına şekillendirici köpük uygulayıp, geniş uçlu bir maşayla dalgalandırabilirsin.
Sadece yazın değil, tüm kış boyunca tatilden yeni dönmüş gibi bir görünüm için, hemen işe koyulmaya ne dersin?


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kuaföre gitmeden önce saç renklerini deneyebileceğin uygulama: Style My Hair!
Saçlarını besleyerek, en doğal görünen, en parlak saç rengine ulaşmaya hazır mısın?
Ünlü blogger’ların son dakika kurtarıcısı ile tanışmaya var mısın?
Moda Haftası’nı sallayan trend: Bej saç rengi!
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Günlük Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?