Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Saçlarda WOW etkisi: Bakımlı saçlarınla herkesi şaşırtmaya hazır mısın?

Saçlarını dönüştür, yeni sezonda herkesi bakımlı saçlarınla şaşırt!

Bakımlı saçlarınla etrafındakileri şaşırtmak ister miydin? Kim istemez ki! Ama ne yazık ki yaz aylarının hemen sonrasında saçlarımızın bakımlı olmasını bekleyemeyiz! Tabii düzenli bakım yapanları bunun dışında tutuyoruz; sözümüz üşengeçlere :)

Aslında saçlarına yazın kaybettiği gücünü geri kazandırmanın, canlandırmanın bir yolu var. Hem de bu yol sana ve saçlarının ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanıyor! Hemen öğrenmek istiyorsan, haydi başlayalım!

WOW etkisi!

Saç bakımında en önemli nokta saçın ihtiyacına uygun olan bakımı bulmak ve bu ihtiyaçlara uygun bakımı uygulamak. Çoğu zaman saçlarımızın tek bir ihtiyacı olmuyor. Saçlarımız hem yıpranmış, hem de mat olabiliyor ya da hem kırılgan, hem de boyalı olabiliyor.

Bu ihtiyaçların için ayrı ayrı ürünler kullanmak yerine tek bir bakım olsa ne güzel olurdu değil mi? O zaman seni bu zahmetten kurtaralım ve Kérastase Fusio Dose bakımlarıyla tanıştıralım!

Anında saç dönüşümü!

Saçlarınla “Wow!” dedirtmek, herkesi şaşırtmak için ihtiyacın olan bir saç dönüşümü ve bu ihtiyacını da sana Fusio Dose sağlıyor!

1.Adım: Teşhis

Kérastase danışman kuaförüne gidip, kuaförüne saçından beklentilerini açıklıyorsun. Kuaförün de saçlarını analiz edip, saçının tüm ihtiyaçlarını belirliyor. Bu ihtiyaçlar birincil ve ikincil ihtiyaçlar olarak ikiye ayrılıyor.

2.Adım: Karışım zamanı!

Saçının ihtiyaçları belirlendikten sonra da Fusio Dose Booster ve konsantre bakımlarla sana özel bir karışım hazırlanıyor. Bu karışım saçlarına uygulanıp, durulanıyor.

3.Adım: Saç dönüşümü!

Veee işte dönüşüm! Saçların ve sen yeni sezona hazırsınız :) 

Kişiye özel ev kullanım kitleri sayesinde artık bu bakıma evde de devam edebiliyorsun! Fusio Dose bakımı ile tanışmadıysan, çok kısa bir vakit ayırıp sana en yakın kuaförde Fusio Wow etkisine kapılabilirsin!


Photo credit:istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Fusio Dose Ev Kullanım Kiti
Kérastase Fusio Dose Ev Kullanım Kiti
( Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör