Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saçların ilk boyattığın günkü gibi kalsın ister misin?

Artık saçların ilk boyattığın günkü gibi kalacak!

Saçlarını boyattın ve harika bir renge kavuştun. Tam istediğim saç rengini buldum derken 10 gün sonra saç rengin solmaya, canlılığını kaybetmeye başladı… Peki şimdi ne olacak? Saçlarının ilk boyattığın günkü gibi kalmasını sağlamak artık çok özel bir bakımla mümkün! Kérastase'ın yenilenen Reflection serisiyle saç rengini koruyabilir, ilk günkü parlaklığına kavuşturabilirsin.

Yeni Reflection!

Saç rengini mükemmel bir şekilde koruyarak saçı pürüzsüzleştiren bu bakım ile saç telinde muhteşem bir parlaklık ve yansıma sağlanıyor. Kérastase Reflection Chromatique serisi ile saçlarda 40 güne kadar renk koruması sağlanabiliyor. Touche Chromatique Renk Yenileyici Renklendirici Bakımlar ise gerçekten de süper! Saça bakım yaparak renklendirme özelliği sunan bu ürünler, senin saçların da boyalıysa vazgeçilmezlerinden olacak!

Kérastase Reflection Chromatique bakım rutini

Saç renginin boyattıktan günler sonra bile aynı parlaklıkta, yoğunlukta olmasını istiyorsan Reflection Chromatique tam sana göre. Bizim önerimiz, önce kuaförde bu özel bakım rutinini deneyip evde de aynı bakımı sürdürmen yönünde.

Saç banyosu

Normal ve hassas saçlar için ayrı bir Reflection Chromatique Saç Banyosu var. Saç tipine uygun olan bu renk koruyucu şampuanı danışman kuaförün yardımıyla bulabilirsin.

Saç bakım sütü

Saçları besleyen ve pürüzsüz, esnek bir saç dokusuna sahip olmanı sağlayan Reflection Chromatique Saç Bakım Sütü sayesinde saç renginin solmasını önleyebilirsin.

Saç maskesi

Saç maskesinin de ince ve kalın telli saçlara uygun 2 farklı formu bulunuyor. Reflection Chromatique Saç Maskesi'nin ince telli saçlara uygun olanı saçı yormadan, ağırlaştırmadan besleme etkisine, kalın telli saçlara uygun olan ise saç kontrolünü kolaylaştırıcı etkiye sahip.

Renk yenileyici serum

Geldik serinin yıldızı renk yenileyici bakıma! Touche Chromatique Renk Yenileyici Bakımlar'ın 4 farklı çeşidi var. Soğuk kahve, soğuk sarı, bakır ve kızıl saç renklerine sahip bu ürünler Reflection Chromatique Saç Maskesi'ne karıştırılarak uygulanıyor ve saçlar harika bir parlaklığa ve kuaförden ilk çıktığın günkü gibi bir renge sahip oluyor.

Boyalı ya da röfleli saçlarına sen de Renk Yenileyici Bakım yaptırmak istiyor, hatta bu bakımı evde de devam ettirmek istiyorsan sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin!


Photo credit: Getty Images.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Reflection Chromatique Saç Banyosu
Kérastase Reflection Chromatique Saç Banyosu
( Şampuan )
Satın Al
Kérastase Reflection Fondant Chromatique
Kérastase Reflection Fondant Chromatique
( Bakım )
Satın Al
Kérastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Sarı
Kérastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Sarı
( Maske )
Satın Al
Kérastase Reflection Chromatique Saç Maskesi - Kalın Telli
Kérastase Reflection Chromatique Saç Maskesi - Kalın Telli
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
Dip beyazların mı var? Hayatını kolaylaştıracak ürünü açıklıyoruz!
​Bundan böyle dip boyanın geldiğini kimse anlamayacak!
Dip boyamız gelmişken hazırlıksız yakalandığımız 5 beklenmedik an!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Geldi: Yazın En Çok Kullanılan Makyaj Malzemeleri Neler?