Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saçlarını ağırlaştırmadan arındıran bir bakım mı arıyorsun?

Tüy gibi hafif, hareketli, ağırlaşmayan saçlar için bu saç bakımı ideal!

Saçlarını daha bu sabah yıkadın ama şimdiden saçların ağırlaşmaya mı başladı? Artık atkuyruğu, topuz gibi saç modelleri de günün sonuna doğru ağırlaşan saçlarını gizlemeye yetmiyorsa sana başka bir önerimiz var! Bu önerimizi hemen keşfetmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım!

Derinlemesine arınan, tüy gibi hafif saçlar!

Aşırı sıcak su kullanmak, şekillendirici ürünlerin kalıntıları, hormonal değişimler gibi saçlarının ağırlaşmasına neden olan birçok etken var. En sevmediğin şey de, saç diplerin ağırlaştığı için saçlarının hacimsiz görünmesi değil mi? İstediğin o havalı, volümlü dalgaları elde etmek senin için biraz zorsa, bu sorunlarla başa çıkmak için sana önerimiz doğal killerden yararlanman! Sonucunda ise saçların tüy gibi hafif olacak!

Peki, killer nasıl işe yarıyor?

Kaolinite (beyaz kil), montmorillonte (mavi kil), argilane (yeşil kil) killeri saçların için süper bir arındırıcıdır. Saç derindeki sebum dengesi bu killer sayesinde dengelenir, saç derin nefes almaya başlar ve saçların özgürce hareket eder. Özellikle saç diplerinin ağır, saç uçlarının kuru olmasından şikâyetçiysen bu killer aynı zamanda nemlendirici özelliğe de sahip. Yani ağırlaşan saçların için önceden kullandığın saç ürünleri gibi sadece saçlarını temizlemiyor, aynı zamanda saçlarına nem de sağlıyorlar. Sana ise tazelenmiş saçlarının tadını çıkartmak kalıyor!

Saç bakımında nasıl kullanacağım?

Killeri nereden bulacağım, saçlarıma nasıl uygulayacağım mı diyorsun? Çok yakında, yukarıdaki 3 mucizevi kili içeren saç bakım ürünleri ile tanışacaksın! Kullanınca da saçlarının bu muhteşem, tazelenmiş haline bayılacaksın!

O zaman bekle ve gör!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Yağlanma Karşıtı (Citrus) Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Yağlanma Karşıtı (Citrus) Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
3 Mucizevi Kil: Ağırlaşmayan bakımlı saçlara sahip olmak artık hayal değil!
Saç diplerim çok çabuk yağlanıyor, saç uçlarım kuruyor diyenler buraya!
​Sık yağlanan saçların için hangi ürünleri kullanmalısın?
Sık yağlanan saçların varsa bu bakım favorin olacak!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör