Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saçlarını hemen sarıya boyatmak için 5 sebep

Sarı saçları kim sevmez?

'Her kadın hayatında en az bir kere saçlarını sarıya boyatmalıdır'. Eminiz bu tarz cümleleri kuaföründen sık sık duyuyorsun. Özellikle saçlarında renk değişikliği yapmak istiyorsan, sarı rengine mutlaka bir şans vermelisin. Ten rengin ne olursa olsun, eminiz sana yakışan bir sarı vardır, önemli olan sarının sana uygun olan tonunu bulmak! Özellikle saçlarında renk değişikliği yapmak istiyorsan, sarı rengine mutlaka bir şans vermelisin.

1- Çok çekici

Makyaj için kırmızı ruj ne ise, saç renginde de sarı ve tonları odur. Kendini çekici hissetmek için saç renginde değişikliğe gidebilirsin. Sarı saçlar, kadınları her zaman daha dikkat çekici ve göz alıcı gösterir. Saçlarını sarıya boyattığında kendini daha çok beğenecek ve doğal olarak kendine güvenin artacağı için, etrafına da bunu yansıtacaksın.

2- Canlı bir görünüm

Herkes yüzünün soluk göründüğünden şikâyet ediyorsa, belki de saç renginde yanlış yapıyorsundur. Saçlarını sarıya boyattığında yüzüne de aydınlık ve canlı bir görünüm gelecektir. Sarı renginin enerjisi ile artık yüzünün cansız görünmesinden şikâyet etmeyeceksin.

3- Çok moda

Sarı saçlar her zaman modaydı ama 2016 yılında hiç olmadığı kadar popüler! Kırmızı halıdan tut da sokak stiline kadar her yerde gördüğümüz sarı saçlar, ister istemez bizi de tesiri altında bırakıyor. En sevdiğin şarkıcının, hayranı olduğun ünlünün veya en yakın arkadaşının bile denediği sarı saçlara, sen ne kadar direneceksin?

4- Herkese yakışıyor

'Bana sarı saç yakışmıyor' deme! Emin ol, herkese yakışan bir sarı saç tonu vardır. Burada önemli olan şey, ten rengini belirlemendir. Ten rengine uygun sarı saç rengini bulmak için bu yazımıza göz atabilirsin.

5- Yeni bir sen

Değişiklik her zaman iyidir. Saçlarını sarıya boyatarak hem arkadaşlarının arasında dikkatleri çekebilir hem de yeni görünümün ile aynalarla dost olabilirsin. Artık fotoğraflarında farklı bir 'sen' olarak görünmenin vakti gelmedi mi? Sen de Inoa Blonde ile uzun zamandır hayalini kurduğun sarı saçlara kavuşabilirsin!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Saç Kremi 200 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Saç Kremi 200 ml
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sarışınlara özel stil rehberi: Giyimde hangi renkleri tercih etmeliler?
Büyüleyici bir sarışın olmanın sağladığı 7 avantaj!
Mor şampuan hakkında bilmen gereken her şey!
Yaza özel sarı saç için saç bakım rutini
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör