Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Şampuanını Elseve ile değiştir; saçlarını değiştir!

Türkiye'nin güzel saçlı kadınları, saçlarında yaşadıkları değişimi anlatmak için aynı projede buluştular!

Saç bakım uzmanı L'Oréal Paris Elseve, Türkiye'nin en beğenilen kadınlarını bir araya getirdi. Güzellik elçileri, Fahriye Evcen, Aslı Enver ve Cansu Dere, “Elseve ile şampuanını değiştir, saçlarını değiştir" mesajını vererek tüm kadınları şampuanlarını değiştirmeye ve hayallerindeki saçlara kavuşmaya davet ediyor.

Güzel saçlarının sırrı nedir?

Güzelliklerinin altın kuralının saç bakımı olduğunu belirten Fahriye Evcen, Aslı Enver ve Cansu Dere saçlarını kökten uca onaran, besleyen ve kırıklara karşı koruma sağlayan Elseve saç bakım ailelerinin tercih ettiklerini söylediler. Şampuanlarını Elseve ile değiştirdikten sonra, saçlarındaki belirgin değişimden son derece mutlu olduklarını ve hayallerindeki saçlara ulaştıklarını söylediler.

L'Oréal Paris Elseve güzellik elçisi Fahriye Evcen:

“L'Oréal Paris Elseve'in üç güzellik elçisi olarak oynadığımız reklam filminde; önceleri kuru ve cansız olan saçlarımı kullandığım ilk günden itibaren yumuşacık, canlı ve parlak yapan şampuanım ile yer aldım; 6 Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan. Saçlarım 6 mucizevi yağ ile yumuşacık oldu. Yaşadığım bu deneyimden yola çıkarak cansız ve kuru saça sahip kadınlara hayallerindeki saçlara sahip olmaları için şampuanlarını Elseve ile değiştirmeye davet ediyorum" diye konuştu.

L'Oréal Paris Elseve'in yeni güzellik elçisi Aslı Enver:

“ Bu sene aralarına katıldığım L'Oréal Paris güzellik elçileri Cansu ve Fahriye ile birlikte, Elseve ile hayalimizdeki saçlara nasıl kavuştuğumuzu anlatmak için kamera karşısına geçtik. Önceleri saç uçlarım sıklıkla kırıldığı için saçlarımı sürekli kestirmek zorunda kalıyordum, sonra şampuanımı Elseve ile değiştirerek Komple Onarıcı Kırık Uç Karşıtı Onarıcı Bakımı kullanmaya başladım ve kırıklarım anında onardı! Artık saçlarımı istediğim gibi uzun kullanabiliyorum" dedi.

Beş yıldır L'Oréal Paris Elseve güzellik elçisi olan Cansu Dere:

“Aslı ve Fahriye ile birlikte, hayalimizdeki saçlara kavuşmamızı sağlayan Elseve çözümlerini, tüm kadınlarla paylaşmak için kamera karşısına geçtik. Önceleri setlerde çekilen fönler, yapılan işlemler yüzünden yıpranan saçlarımı, kısa sürede onaran ve yıllardır vazgeçemediğim şampuan benim Elseve'im Komple Onarıcı 5. Benim gibi güçlü saçlarıyla göz kamaştırmak isteyen tüm güçlü kadınları, şampuanlarını ve saçlarını Elseve'le değiştirmeye davet ediyorum." dedi.

Farklı saç problemlerine özel içerikleri ile hayallerindeki saçlara kavuşmanı sağlayan saç bakım uzmanı L'Oreal Paris Elseve ile sen de şampuanını değiştir, saçlarını değiştir!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Kırık Uç Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Kırık Uç Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör