Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
10/09/2019
Saç Sırları
360 38

Sarı saç için şampuan önerimizi keşfetmek isteyenler buraya!

Ece Y.

Sarı saçlara özel şampuan mı olurmuş diyenleri buraya alalım! :)

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Sarı saç için şampuan önerimizi keşfetmek isteyenler buraya! Sarı saç için şampuan önerimizi keşfetmek isteyenler buraya!

Sarı saç rengin için nasıl bir bakım uyguluyorsun? Yoksa saçlarını kuaförde boyattıktan sonra da hala aynı şampuanı mı kullanıyorsun? Saçlarını normalde yıkadığın şampuanlarla yıkamaya devam edersen, saç renginin uzun süre kalıcı olmasını sağlayamazsın. 

Peki, hangi şampuanı kullanmalı, hangi bakımı uygulamalısın? Sana özel önerimiz yazımızın devamında!

Sarı saç için şampuan önerisi:

Sarı saçlar söz konusu olduğunda özenli ve düzenli bakım şart. En önemlisi de boyandıktan, renk açma işlemlerinden sonra saç renginde ortaya çıkabilen turunculukların, istenmeyen sıcak yansımaların engellenmesi. Sarı saç renginde boya işlemlerinden sonra bu sıcak yansımalar oluştuysa, hayalindeki küllü veya soğuk tona ulaşamadıysan tam sana göre bir önerimiz var!

Hayalindeki soğuk sarı saçlar için şampuan önerimiz tabii ki mor şampuanlar! Sarı saç rengine tonlama sağlayan mor şampuanlar arasında bizim favorimizse Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet!

Saç rengindeki sıcak yansımaları nötralize ederek, saç renginin çok daha soğuk bir tona ulaşmasını sağlayan Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet, saçtaki istenmeyen sıcak yansımaları nötralize ediyor. Aynı zamanda da çok işlem görmüş saçı onarıp parlaklığını artırabiliyor. Yani eğer saçların renk açma işlemlerinden, boyadan dolayı zarar gördüyse içeriğindeki Hyaluronik asit ve Edelweiss çiçeği özleri ile saçlarını onarabiliyor.

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Saç Banyosu'nu aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Saç Banyosu
Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Saç Banyosu
( Şampuan )
Hemen Al

Normalde sarı saç renklerine özel diğer mor şampuanlar ve bakımlar saçtaki rengin nötrlenmesine yoğunlaşır. Ancak Blond Absolu, açma işlemi görüp zarar gören saçın nem ihtiyacını karşılayıp, yoğun bakım da yapıyor.

Sarı saçlar mor şampuanı ne sıklıkta kullanmalı?

Eğer saç rengindeki sıcak yansımaların nötrlenmesini istiyorsan ve yüksek nötr etkisine ihtiyacın varsa mor şampuanı haftada 2 kez kullanabilirsin. Ancak çok yoğun nötr etkisine ihtiyacın yoksa haftada 1 kez kullanman yeterli olacaktır.

Geri kalan günlerde de saçlarına parlaklık verecek bir şampuan kullanabilirsin. Sarı boyalı saçlar için şampuan olarak sana önerimiz Blond Absolu Bain Lumiére, sarı saç rengine parlaklık verirken saçları onarıyor. Bu şampuanı, mor şampuanını kullanmadığın günlerde uygulayabilirsin.

Kérastase Blond Absolu Bain Lumiére Saç Banyosu'nu aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Saç Banyosu
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Saç Banyosu
( Şampuan )
Hemen Al

Sarı saçlar mor şampuanı nasıl kullanmalı?

Mor şampuanın kullanımı yukarıda da açıkladığımız şekilde haftada 1-2 kez olmalı. Kullanırken de önce avucuna bir miktar şampuanı alıp saçlarına nazikçe masaj yaparak uygula. Ardından da 2-3 dakika saçlarına etki etmesini bekleyip bol suyla durula. İşte bu kadar!

Şampuanın ardından bakım yapmaya devam ederek saç renginin ve saçlarının tam istediğin gibi olmasını sağlayabilirsin. Blond Absolu saç bakım serisinin mor maskesi, saç bakım kremi, durulanmayan bakımı ürünlerini de kullanarak saçlarının mükemmel sarı saç renginle hava atmaya hazır mısın? :)deneme h2 başlık  

Paylaş

Sarı saç için şampuan önerimizi keşfetmek isteyenler buraya!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Saç Banyosu
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Saç Banyosu
( Şampuan )
Keşfet
Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Saç Banyosu
Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Saç Banyosu
( Şampuan )
Keşfet
Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet
Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet
( Maske )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Evde Yapabileceğin Saç Bakım Maskesi Önerileri
Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz!
En iyi 4 saç bakım yağı!
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni deniyoruz!
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Online Mezuniyet Makyajını Nasıl Yapabilirsin?