Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Sarı ve kahve buluşuyor ortaya harika renkler çıkıyor: Doğal kumral saçlar

Yepyeni bir saç rengi arıyorsan doğal kumral senin rengin olabilir!

Sonbaharın en sevdiğimiz yanı bizi doğal renklerle buluşturmasıdır. Kuruyan sonbahar yapraklarından ilham alarak saçlarını doğal bir renge boyatmaya ne dersin? Saçların için yepyeni bir görünüm arayışındaysan artık arayışına son verebilirsin, aranan doğal renk bulundu! Sarı ve kahvenin en güzel tonlarının buluştuğu doğal kumral saç rengine bugün yakından bakıyoruz. 

Doğal kumral saç rengini neden bu kadar seviyoruz?

doğal kumral

Son zamanlarda aklımızdan çıkmayan bir renk var: Doğal kumral. Herkeste gördüğün aynı saç renginden sıkıldıysan, yeni ve aynı zamanda da doğal bir saç rengi arıyorsan doğal kumral saç rengine mutlaka yakından bakmalısın. Hem açık, hem de buğday tenlilere çok yakışan bu saç rengi, sonbahar mevsimine de çok yakışıyor. Saç renginin boya olduğunu kimse anlayamayacak, bir yandan da kimse gözlerini saçlarından alamayacak. İlk okuduğunda hayal etmesi zor gelebilir ama doğal kumral saç modellerini görünce bize hak vereceksin.

Doğal kumral saç renkleri

doğal kumral saç rengi nedir

"Doğal kumral saç rengi nedir, nasıl bir renktir?" diye sorduğunu duyar gibiyiz. Bu saç rengini tam olarak sarı ve kahve renklerinin ortada buluştuğu ton olarak açıklayabiliriz. Ne sarı, ne de kahve tonlarında görünen kumral rengi oldukça doğal görünüyor. Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu içinde bulabileceğin 7N Doğal Kumral saç boyasıyla  bu rengi evde de kolayca elde edebilirsin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 7N Doğal Kumral
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 7N Doğal Kumral

Hemen Al
    
doğal kumral saç rengi

Saçlarını boyatmak istiyor ama yapay görünmelerini istemiyorsan doğal kumral tam sana uygun bir renk olabilir. Doğal kumral saç rengini denedikten sonra saçlarının boya olduğuna sen bile inanamayacaksın. 

doğal kumral

Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu'nu ne kadar çok sevdiğimizi artık sen de biliyorsun. Saçları yıpratmayan, aksine içindeki besleyici yağlarla saçların daha da canlı görünmelerine yardımcı olan bu saç boyasından vazgeçemiyoruz. Evde saçlarını pratik bir şekilde boyamak, aynı zamanda da saçlarının yıpranmasını önlemek istiyorsan Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu'na göz atabilirsin.

kumral saç rengi

Saçlarını sarıya boyatmak istiyor ama tek seferde bu işlemi yapmaktan korkuyorsan kumral rengiyle işe başlayabilirsin. Saçlarını doğal kumral rengine boyadıktan sonra saç uçlarına ombre tekniğiyle sarı tonları ekleyebilirsin. Böylece sarışınlığın yolları sana kolaylıkla açılacaktır. 

Az önce de bahsettiğimiz gibi doğal kumral saç rengi açık ve buğday tenlilere çok yakışıyor. Eğer esmersen de sana önerimiz doğal koyu kumral saç rengini tercih etmen yönünde. Kısacası kumral tonlarında her ten rengine uygun bir ton bulunuyor!


Photo credit: Getty Images.com, Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 6N Doğal Koyu Kumral
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 6N Doğal Koyu Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Mini test: Sarı tonlara göz kırpan doğal kumral saç renklerinden hangisi sana göre?
Saç rengini değiştirecekler buraya! Bu Yaz denemen gereken kumral tonlarını açıklıyoruz!
Kumral saç renginden vazgeçemediğimizin kanıtı 11 harika görünüm!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Nude Makyaj Nasıl Yapılır?