Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Şelale örgü: 5 adımda kendi stilini oluştur!

Farklı bir saç modeli arıyorsan doğru yerdesin!

Kuaförlerin yaptıkları saç modellerine her zaman imrenmişizdir. Onların oluşturduğu saç modellerini yapmak bize karmaşık gelse de, aslında bazı ipuçlarıyla aynı modelleri sen de yapabilirsin! Mesela örgülü taç stilini denemek hiçte fena olmazdı… Eğer bu modelin oluşturmak istiyorsan videomuzdan ve adım adım hazırladığımız rehberimizden yardım alabilirsin.

Haydi işe başlayalım!

İlk adım:

Saçlarına bir miktar dokulandırıcı sprey uyguladıktan sonra ince dişli bir taraktan yardım alarak saçlarını geriye doğru tara.

İkinci adım:

Her iki kulağının üst kısımlarından başlayarak bir tutam saçını al ve yavaş yavaş saçının ön kısımlarından tutamları da örgüye dahil ederek diğer kulağına doğru, şelale örgü oluştur. Ardından aynı işlemi diğer kulağının üzerindeki tutamdan başlayarak devam et. Yan yana iki adet örgü oluşsun.

Üçüncü adım:

Örgülerin bittiği yerde saçlarını tel tokalar yardımıyla sabitle.

Dördüncü adım:

Örgülerin arka kısmında kalan saçlarını daha hacimli bir görünüme kavuşturmak için saçlarını yukarı doğru kaldırıp, ince dişli bir tarakla krepe yapmaya başla. Eğer saçlarının dalgalı bir görünümde olmasını istiyorsan bu adımdan önce maşa ile şekillendirebilirsin.

Beşinci adım:

Son olarak da elinle saçlarına dağınık bir görünüm verdikten sonra sabitleyici saç spreyi ile görünümünü tamamlayabilirsin. İşte şelale örgün hazır!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Style Fixer
Matrix Style Fixer
( Saç Spreyi )
Keşfet
Matrix Texture Builder
Matrix Texture Builder
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Şelale örgü: Zor gibi görünse de rehberimizle çok kolay!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Nude Makyaj Nasıl Yapılır?