Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Seni olduğundan daha genç gösterecek 3 saç stili

Saç stilini değiştirerek daha genç görünebilirsin.

Kim daha genç görünmek istemez ki? Kadınların yaşları ilerledikçe, gençlik ışıltısın botoxta veya estetik operasyonlarda arıyorlar. Gençliğin için bıçak altına yatmaktansa, kuaförüne seni daha genç gösterecek saç stillerini sorabilirsin. Emin ol başarılı bir saç kesimi, botox kadar etkilidir.

Bob modeli

Bob modeli saçlar, her zaman gençliği anımsatır. Enerjik ve modern görünmek isteyen kadınların ilk tercihi olan bob kesim, kâkülle birleştiği zaman seni olduğundan daha genç göstereceğine emin olabilirsin. Özellikle kendiliğinden dalgalı saçların varsa, sadece saç bakım yağını kullanarak saçlarını şekillendirebilirsin. Doğal ve abartısız saç modelleri, seni daha genç ve havalı gösterecektir.


Pixie kesimi

Kısa saçların avantajlarını say say bitmez ama bizim için öncelikli avantajı, bizi daha genç göstermesidir. 2015 yılına damgasını vuran kısa saç trendi, katlı kesimle birlikte oldukça taze ve klasik görünüyor. Sen de 2016 yılına canlı ve yeni bir giriş yapmak istiyorsan, katlı pixie saç kesimini tercih edebilirsin.

Katlı kesim

Omuz hizasındaki saçlarını kısaltmaya kıyamıyorsan, katlı bir model vermeni tavsiye ederiz. Katlı modeller seni daha dinamik ve genç gösterecektir. Şekillendirmesi oldukça kolay olan bu modeller için ihtiyacın olan tek şey, saç köpüğüdür.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Grand Cru Elixir Ultime Moringa Ağacı Özlü Bakım Yağı
Kérastase Grand Cru Elixir Ultime Moringa Ağacı Özlü Bakım Yağı
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
( Saç Köpüğü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Herkesten önce sen dene: "Wob" saç trendi
Yıka-çık saçlar: Bu kısa saç modelleri şekillendirme gerektirmiyor!
Hayatı boyunca kısa saç kestirmeyen kadınlar neler kaçırıyor?
​Yaza özel kısa saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör