Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Sezonun sıcak trendi: Mocha kahve saçlar!

Mocha kahve saç rengini beraber keşfedelim!

2017 yılında kahverengi saçlar sık sık karşımıza çıkıyor. Bu kahverengi tonları arasında en çok dikkatimizi mocha rengi çekiyor. Sıcak kahverengi tonu arıyorsan, bu renk tam sana uygun bir renk olabilir. Hem yoğun hem de modern bir saç rengi olan mocha kahve önümüzdeki günlerde daha da popüler olacak gibi görünüyor. Denemeye ne dersin?

Mocha saç rengi

Mocha kahve saçlarına anında parlaklık ve canlılık katacaktır. Soluk saç renklerinden şikayetçiysen mocha kahve imdadına yetişiyor. Hem doğal hem de çok canlı görünen bu saç rengi, etrafındaki herkesin dikkatini çekecektir.

2017 saç trendlerini takip ediyorsan doğal kahve tonlarının ne kadar popüler olduğunu görmüşsündür. Farklı ve çılgın saç renklerine biraz ara verip natürel saç renklerine bir şans vermelisin. Mocha kahve saç rengi sayesinde saçlarının hacmi ve canlılığı ortaya çıkacaktır.

Hemen hemen her ten rengine giden bu saç rengi, seni olduğundan daha genç gösterecektir. Enerjik ve fresh hava veren bu saç rengini istediğin saç modeliyle kombinleyebilirsin. Sezonunun trendi olan saç örgüleri, mocha kahve saç rengi ile çok yakışacaktır.

Yaklaşan bahar ayları için saçlarında farklı ve modern bir renk arıyorsan, mocha kahve bu sezon senin rengin olabilir. Bahar aylarının sıcaklığını saçlarına yansıtmak için daha iyi bir renk düşünemiyoruz!,

Saçlarını mocha kahve tonuna boyattıktan sonra saç bakımına özen göstermelisin. Saç renginin ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesi için boyalı saçlar için üretilen şampuan ve saç kremini kullanmalısın. Haftada bir yapacağın saç maskesi ise saçlarının canlılığını koruyacaktır.

Photo Credit: iStock, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Intense Saç Boyası 6.13 Mocha Kahve
Excellence Intense Saç Boyası 6.13 Mocha Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 532 Çikolatalı Kahve
Casting Crème Gloss 532 Çikolatalı Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 5 Açık Kahve
Garnier Color Naturals Saç Boyası 5 Açık Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu sene çok konuşulacak saç rengi: Açık kahve
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Alp Kavasoğlu ile Aydınlık Makyaj