Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Şimdiye kadar yapılmış en pratik ve şık saç modelleri

Bu pratik saç modellerini çok beğeneceğine eminiz!

Instagram'da, Pinterest'te farklı farklı saç modelleri görüyoruz ama bizim için yapması adeta im-kan-sız! Çok zor ama çok da havalı görünen bu saç modellerinin nasıl yapıldığını araştırdık... Ve gördük ki o kadar zor değilmiş. Sen de pratik ve şık saç modelleri arıyorsan bu yazımızı mutlaka okumalısın. Okula veya işe giderken rahatlıkla yapabileceğin bu saç modelllerini çok beğeneceğine eminiz.


Zarif topuz


Zarif ve pratik bir topuz modeli arıyorsan bu modele bayılacaksın. Hem çok kolay hem de kusursuz görünen bu topuz modelini denemek için biz sabırsızlanıyoruz! Eğer orta boy veya uzun saçların varsa bu saç modelini kolaylıkla deneyebilirsin. Saçlarını önce ensende ör ve saçlarını içeri doğru döndürerek topuz modelini ver.

Prensens modeli

Kendini prenses gibi hissetmek istiyorsan bu modele göz atabilirsin. Sadece 5 dakikada yapabileceğin bu saç modeli, asil ve zarif görünümler için birebir! Saçlarının önlerinden alacağın iki tutamı geriye doğru döndürerek getir. Daha sonra arkada bu iki tutamı ince bir lastik toka ile bağla. Son olarak burgularını biraz daha belirginleştir ve hazırsın!

Pratik dalgalar

Şimdi sana bugüne kadar görüğün en pratik dalgalı saç modelini gösteriyoruz! Saçlarının tamamını topla ve ısı koruyucu spreyini sık. Daha sonra saçlarının tamamını bur. İyice burduğun saçlarının üzerinden saç maşasıyla geç. Eğer çok kalın saçların varsa bu işlemi saçlarını ikiye ayırarak da yapabilirsin. Maşayı saçlarının üzerinde 10 saniyeden fazla tutmanı önermiyoruz.

Kalın örgüler

Bu örgüleri sosyal medyada çok görüyorduk ama açıkçası çok zor görünüyordu. Aslını araştırdığımızda çok da zor olmadığını gördük. İster ince telli ister kalın telli saçlara sahip ol sen de bu saç örgüsünü yapabilirsin Saçlarının yanlarından aldığın iki tutamı arkadaki atkuyruğun ile birleştir. Daha sonra örgülerini açabildiğin kadar aç. Bu işlemi yaparken korkmamalı, örgülerini genişletmelisin. Daha sonra aradan çıkan küçük saçlarını saç spreyi ile yapıştır.

Yalancı örgü

Bu saç modeli aslında örgü değil. Örgü görünümlü atkuyruğunu yapmak hem çok pratik hem de çok şık görünüyor, değil mi? Saçlarının üst kısmından iki tutam al velastik toka ile bağla. Daha sonra altta da aynı işlemi yap ve ikisini birleştir. Bu şekilde ilerleyerek tüm atkuyruğunu bitir ve tutamları gevşeterek örgü görünümü ver.


Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Lock It Sabitleyici Sprey
Lock It Sabitleyici Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Boost It Hacim Spreyi
Boost It Hacim Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Kötü saç günü kurtarıcısı saç modelleri
Hep aynı atkuyruğundan sıkılanlara özel: Adım adım 3 farklı atkuyruğu!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör