12/06/2018
Saç Sırları
360 38

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın!

Cansu G.
Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saçlarımızı şekillendirmek söz konusu olduğunda işler birazcık karmaşıklaşabiliyor... Ama ihtiyacın olan yalnızca ilham! Biz de tarzına tarz katacak en güzesaç modelleri ile karşındayız! Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Pratik saç örgüsü

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın!

Kolay saç örgüleri hepimizin favorilerinden! Bizce dünyanın en güzel saç modelleri kolay ve pratik olan stiller! :) Klasik saç modellerini bile anında en güzel saç modellerine dönüştüren saç örgüleri ise günlük saç modellerimizin olmazsa olmazı!

Editör önerisi: Saçlarımız kabardığında saç modelimiz de güzel görünmüyor... İşte böyle durumlara engel olabilmek, güzel saç modellerine sahip olabilmek için bizim tercihimiz Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi'den yana! Saçlarının uç ve boylarına uygulayarak, saçındaki kuruluğa yalnızca 2 dakikada pratik bir çözüm getirebilirsin! 

İkili topuz

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 1

Vintage saç görünümlerini seviyorsan bu saç modeline ilk görüşte aşık olacaksın. İlkokula giderken yaptığımız ikili topuz modelini bu yaz tekrar yapabilirsin. Saçlarını iki yana ayır ve lastik toka ile sabitle! Saçını iki taraftan atkuyruğu topladıktan sonra lastikleri yukarıya doğru çek ve saç modelinin daha salaş görünmesini sağla. Özellikle daha bohem görünmesini istiyorsan saçlarını çok sıkı toplamamaya dikkat et. Bu saç modeliyle olduğundan daha genç ve enerjik görüneceğin kesin. :)

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 2
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Eğer topuz modellerini seviyorsan yukarıdaki videomuzu izleyip en güzel saç modellerinden olan dağınık topuzun nasıl yapıldığını öğrenebilirsin! :)

Çift kolay örgü

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 5

Bu sıkı örgüler saçları olduğundan daha dolgun, havalı gösteriyor. Saç örgülerinin en sevdiğimiz tarafı ise örgüleri açtığında ortaya çıkan bukleler! Saçlarını hem kolayca şekillendirebilmek, hem de örgülerini açtığında parlak, yumuşacık dalgalara kavuşmak için saçlarına örmeden önce durulanmayan bakım kremi uygulamanı öneririz. Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi'ni saç uçlarına ve boylarına uygula daha sonra sıkı boksör örgüsü için ayna karşısına geç!

Yüksek atkuyruğu

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 6

En güzel saç modelleri kadınların stillerini ön plana çıkartabilmelerini ve havalı görünmelerini sağlar. Yüksek atkuyruğu da bizce bunu başarabilen en güzel saçlardan! Yüzü olduğundan daha gergin gösterdiği için daha canlı bir görünüm vaad ediyor. 

XXL örgü

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 7

Saçları hacimli göstermenin yolu bu güzel saç modelinden geçiyor. İster klasik, ister balıksırtı şeklinde ördüğün saçlarını yana doğru parmaklarınla genişleterek elde ettiğin bu görünüm sayesinde örgülerin saçlarının daha dolgun görünmesine yardımcı olacak. Eğer saçlarının hacime ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan saçlarını şekillendirmeden önce hacim veren bir sprey uygulayabilir ya da krepe yaptıktan sonra örebilirsin. 

Krepe yaptıktan sonra da saçlarının parlak ve elektriklenmemiş gibi görünmesini istediğin noktalara Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi'ni uygulamanı öneririz. 

Atkuyruğu

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 8

Her mevsimin vazgeçilmezi olan atkuyruğu modellerini çok seviyoruz. Atkuyruğu saç modelini dalgalı ve salaş kullanmayı tercih ediyoruz. Eğer sen de bizim gibi yapılı görünen saçlar yerine daha doğal saç stillerini takip ediyorsan atkuyruğunda şimdi bahsedeceğimiz adımlara dikkat etmelisin. Saçlarının gün boyu ışıl ışıl parlaması ve nemden kabarıp elektriklenmemesi için Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi saçlarına uygulamayı unutmamalısın.

Yarım atkuyruğu

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 9

90’ların en güzel saç modeli yarım atkuyruğu saç modeli geri döndü. Saçlarının daha hacimli görünmesi için yarım atkuyruğu olabildiğinde yüksek tutmalısın. Ayrıca bu modeli yaparken atkuyruğunun hem sağlam olmasına ve gün içerisinde gevşememesine hem de üst kısmının biraz salaş görünmesine dikkat etmelisin çünkü yaşından küçük görünmene neden olabilir. Bu saç modelini tercih edeceksen renkli saç aksesuarı takabilirsin. Kurdele veya fular bu modele çok yakışacaktır, ikisinden biriyle lastiğin üzerinden fiyonk yapabilirsin.

Yarım topuz

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 10

Doğal saç modellerini sevenler, kolay ve güzel saç modellerinden yarım topuz modelinde buluşuyor. Yaz aylarında sadece bir dakikada saçlarının önüne gelmesini engellemek aynı zamanda da fresh bir görünüme kavuşmak için saçlarını yukarıda salaş bir atkuyruğu yapıp, topuz yapabilirsin. 

Bu saç modeli hem uzun hem de orta boy saçlara çok yakışıyor. Topuzunun sıkı ve gergin olmasını istiyorsan topuz şekli verirken tel toka ile sabitleyebilirsin. Daha salaş olmasını istiyorsan da lastik toka ile her zaman yaptığın dağınık topuzdan yapabilirsin.

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 11

Editör önerisi: Uzun saçlara yakışan bu saç modelinde, saçların uç kısımlarının da pürüzsüz ve düzgün görünmesi oldukça önemli. Saç uçlarında kırıklar varsa, sık sık kırıklarını kestirmek zorunda kalıyorsan sana göre bir önerimiz var: Elseve Dream Long Bye Bye Makas Saç Bakım Kremi! Bu durulanmayan saç bakım kremi, hem saç uçlarını besleyerek kırıkları onarıyor hem de olası kırılmaları önlüyor. Durulamaya gerek olmadığı için de günlük olarak kullanılabiliyor.

Fularlı saç modeli

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 12

Renkli görünmek istiyorsan mutlaka renk renk birkaç fular almalısın. Dilersen at kuyruğunun ya da topuzunun etrafına bandananı sarabilir, dilersen de saçlarının tamamını bandanayla toplayarak saçlarının kabarmasını önleyebilirsin. Stil sahibi olmak ve çok güzel saç modellerine sahip olmak için saç modeline saç fuları eklemeyi unutma.

Plaj dalgası

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 13

Yaz saç modelleri denilince aklımıza ilk gelen stillerden! Denizden çıktıktan sonra kendiliğinden dalgalanan ve oldukça doğal görünen bu dalga modelini biz çok seviyoruz. Geniş uçlu bir maşayla şekillendirerek de plaj dalgalı, en güzel saç modeli görünümü elde edebilirsin. Ancak saçlarının ısıdan korunması için önceden Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem uygulamanı öneririz. Saçlarını 230 derece ısıya kadar koruyan bu krem ile hem saçlarının ısı nedeniyle zarar görmesini engellemiş, hem de saçının mükemmel şekil almasını sağlamış olursun!

Saçlarında ısı kullanmadan dalgalar elde etmek istersen yukarıdaki videomuzu mutlaka izlemelisin!

Yarım örgü

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 15

Saç modeli için çok fazla zaman harcamadan havalı görünmek isteyenler yarım örgü saç modelini mutlaka denemeli. Boksör örgü gibi saçlarını iki ayrı tutama ayırarak örmelisin. Tam ense kısmında saçlarını örmeyi bırak ve saç tokasıyla saçlarını topla. Saç örgünü bağladığın lastiği, altta kalan tutamı etrafında çevirerek lastiği sakla. Dilersen altta kalan saçlarını dalgalandırarak saç modeline şık bir dokunuş ekleyebilirsin. 

Kısa saçlar için yarım topuz

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 16

Kısa saçların topuz yapamayacağını mı düşünüyordun? Bizce yanılıyorsun! En güzel kısa saç modellerinden olan bu yarım topuz, eminiz ki senin de favorilerinden olacak! 

Kısa saçlar için örgü

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın! - 17

Eğer saçların bob stildeyse veya boyun hizasında küt kesimdeyse örgüleri rahatlıkla kullanabilirsin. Saçını ortadan ayırdıktan sonra her iki tarafın da ön kısmını örüp arkada tel tokalarla birleştirerek çok güzel bir saç modeli elde edebilirsin.

Paylaş

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kendimizi Şımartıyoruz: Yeni Yılda İyi Gelecek Makyaj Malzemeleri