12/10/2017
Saç Sırları
360 38

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve

Cansu G.

Kahvenin en parlak, en iddialı rengiyle tanış: Sıcak kahve

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Sonbahar mevsimi tüm serinliğiyle geldi. Plajlarda saatlerce güneşlendiğimiz günler geride kalırken, aklımız sıcak saç tonlarında kaldı. 2017 saç trendlerinde gözümüze çarpan sıcak saç renkleri için doğru zaman geldi. Soğuk havaları ısıtacak sıcak kahve saç rengiyle hem modern, hem de çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsin. Yeni mevsimde saçlarında yeni bir görünüm arıyorsan sıcak kahve saç rengine yakından bakmalısın.

Sıcak kahve saç rengi

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve

Kahve tonlarına ilgimiz yıllardır değişmedi. Klasik, sade ve bir o kadar da iddialı görünen kahve tonlarına bayılıyoruz. Sıcak kahve saç rengi, kahve tonları arasında en canlı ve parlak görünen tonlardan birisidir. Küllü renklerden uzakta, içinde ışıltılar bulunan bu renk bizim en sevdiğimiz kahve tonları arasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 1

Yazdan sonra yıpranan, soluk görünen saçlarına yeni bir görünüm vermek istiyorsan sıcak kahve saç rengi sana çok uygun olacaktır. Saçının solgun ve yıpranmış görünümünü anında yok edip saçlarına ışıl ışıl bir görünüm verecek olarak sıcak kahve saç rengini en kısa sürede denemelisin. 

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 2

Saçlarını sıcak kahve tonlarına boyadıktan sonra hangi saç modelini kullanacağım diye hiç düşünmene gerek kalmayacak. Sabahları uyandığında saçlarını sadece tara, bakım yağını sür ve hazırsın! Sıcak kahve saç rengiyle bütün gözler parlak saçlarında olacağı için saatlerce saçlarına fön çekmene veya iddialı saç modelleri yapmana gerek kalmayacaktır. 

Saçlarının ilk günkü gibi canlı görünmesi için  duştan çıktıktan sonra Kérastase Elixir Ultime Boyalı Saçlar için saç bakım yağını  saç uçlarına ve boylarına sürerek hem boyalı saçlarının daha canlı görünmesine yardımcı olur, hem de saç rengini uzun süre koruyabilirsin.

Kérastase Elixir Ultime Boyalı Saçlar için saç bakım yağını aşağıda bulabilirsin.

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 3
Kérastase Elixir Ultime Boyalı Saçlar için Bakım Yağı

İncele

Sıcak kahve saç rengi kimlere yakışır?

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 5

Kahve saç renginin en sevdiğimiz özelliği her cilt rengine uygun bir tonu olması! Eğer esmer veya buğday tenliysen sıcak kahve saç rengiyle harika görüneceğini şimdiden söyleyebiliriz. Açık tenliler ise sıcak kahve tonları yerine daha küllü kahve tonuyla doğal bir görünüm yakalayabilirler. Saçlarının tamamını boyatacak cesaretin yoksa sıcak kahve rengiyle ombre veya gölge yaparak saçlarında ışıltılı bir stil elde edebilirsin. 

Sıcak kahve saç rengini nasıl elde edebilirsin?

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 6

Sıcak kahve saç rengini evde elde etmek çok kolay! Garnier Çarpıcı Renkler serisinden 5.0 Parlak Açık Kahve rengini deneyerek kahvenin en sıcak ve parlak deneyimini yaşayabilirsin. Garnier Çarpıcı Renkler serisinin bütün renklerine bayılıyoruz! Anında capcanlı ve parlaklık veren bu saç boyasını kullandıktan sonra pişman olmayacağını garanti edebiliriz. 

Garnier Çarpıcı Renkler 5.0 Parlak Açık Kahve saç rengini aşağıda bulabilirsin.

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 7
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 5.0 Parlak Açık Kahve

Hemen Al

Sıcak kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve  - 9

Saçlarını boyattıktan sonra ilk günkü gibi parlak, canlı ve göz alıcı görünmesini istiyorsan saç bakımına özen göstermelisin. Saçlarını boyattıktan sonra ilk işin saç bakım ürünlerini değiştirmek olmalı. Çünkü boyalı saçlara sahip olanlar, boyalı saçlara için üretilen şampuan, saç kremi ve maskeleri kullanmalılar. 

L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color Şampuan saçlarının ilk günkü renginin korunmasına yardımcı olacaktır. Aynı serinin saç kremi ve maskesini kullanarak saçların için süper bir bakım rutini hazırlayabilirsin.

Paylaş

Soğuk havaları ısıtacak saç rengi: Sıcak kahve
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vitamino Color Saç Kremi
Vitamino Color Saç Kremi
( Bakım )
Keşfet
Vitamino Color  şampuan
Vitamino Color şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj çantanı kışa nasıl hazırlarsın?