Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Soğuk Sarı Saç Rengi için En İyi Çözüm: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!

Soğuk sarı saç rengine ulaşmak için Doğan Kopal'ın bizlere özel bir önerisi var! :)

Soğuk sarı saç rengi son dönemde en çok tercih edilen saç renklerinden! 2019 saç trendlerinde de gördüğümüz bu saç rengine ulaşmak için ise en iyi çözüm, L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover

Majirel Cool Cover hakkındaki her şeyi yazımın devamında bulabilirsiniz!

Majirel Cool Cover Nedir?

Majirel Cool Cover, Türk kadınlarının en çok tercih ettiği soğuk küllü renkleri daha kusursuz bir şekilde elde etmemizi sağlıyor. Kadınların sıkça şikayet ettiği; saçta ekstra soğuk yansımalarla zaman içinde oluşan turuncu yansımaları önlemeyi sağlayan L'Oréal Professionnel’in yeni saç boyası Majirel Cool Cover’ın güçlü renklendirme özelliği ile ultra derin ve uzun süre kalıcı renk sonuçları sağlamak mümkün.

Majirel Cool Cover’ın Özellikleri Neler?

Majirel Cool Cover, içerdiği Incell and lonene G molekülleri ile boya uygulaması sırasında saç telini korur. Saçta derin, yoğun ve dayanıklı renkler oluşturur. Majirel Cool Cover serisi içerisinde soğuk tonları barındıyor ve saçta beyaz kapama konusunda oldukça başarılı bir saç boyası.

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
( Saç Boyası )
Keşfet

Bu serinin en güçlü özelliklerinden biri de renklendirme işlemi sonrası boyanın saçta uzun süre kalıcı olması. Majirel Cool Cover’la yaptığımız renklendirme işlemlerinde yüksek performans ile uzun süreli soğuk tonlar elde ediyoruz.

Majirel Cool Cover En İyi Renk Sonucunu Hangi Tip Saçlarda Veriyor? 

Majirel Cool Cover özellikle sarışınlar için vazgeçilmez bir boya servisi. Cool cover içerisinde soğuk tonları barındırdığı için soğuk sarıları elde ederken en çok tercih ettiğimiz boya.

Saçlarında sarı renk tercih eden kadınların en büyük şikayeti saçlarda olusan dorelikler ve kızıl renkler. Saçta istenmeyen kızılların oluşmasının ana sebebi aslında Türk kadınlarının çoğunun doğal saç renginin koyu bazda olması.

Dolayısıyla kendi saç renklerinin koyu olusundan dolayı boya ile renklendirmelerde doreler kızıllar cok cabuk ortaya çıkabiliyor. Bu noktada da mükemmel renk sonucu için devreye Cool Cover giriyor. Küllü soğuk sarılar için en iyi renk sonucunun adı Cool Cover. Majirel Cool Cover sarı saç tutkunu kadınların vazgeçilmezi olacak diyebiliriz.

Photo by Adrianna Van Groningen on Unsplash

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sana En Çok Yakışacak Sarı Saç Rengini Söylüyoruz!
N'olacak benim bu saç rengim diyenler için mor şampuan kullanımının önemini açıklıyoruz!
Mor saç maskesi ve mor saç kremi: Mor şampuandan sonra kullanman gerekenler!
Mavi şampuan ve mor şampuan arasındaki fark nedir?
Tümünü Gör
Sana En Çok Yakışacak Sarı Saç Rengini Söylüyoruz!
Buzlu kestane saç rengi nedir, kimlere yakışır?
Buzlu sütlü kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
İkonik bukleler: En beğenilen bukleli saç modelleri!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Countdown Far Paleti