Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
01/08/2019
Saç Sırları
360 38

Soğuk Sarı Saç Rengi için En İyi Çözüm: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!

Doğan Kopal

Soğuk sarı saç rengine ulaşmak için Doğan Kopal'ın bizlere özel bir önerisi var! :)

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Soğuk Sarı Saç Rengi için En İyi Çözüm: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı! Soğuk Sarı Saç Rengi için En İyi Çözüm: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!

Soğuk sarı saç rengi son dönemde en çok tercih edilen saç renklerinden! 2019 saç trendlerinde de gördüğümüz bu saç rengine ulaşmak için ise en iyi çözüm, L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover

Majirel Cool Cover hakkındaki her şeyi yazımın devamında bulabilirsiniz!

Majirel Cool Cover Nedir?

Majirel Cool Cover, Türk kadınlarının en çok tercih ettiği soğuk küllü renkleri daha kusursuz bir şekilde elde etmemizi sağlıyor. Kadınların sıkça şikayet ettiği; saçta ekstra soğuk yansımalarla zaman içinde oluşan turuncu yansımaları önlemeyi sağlayan L'Oréal Professionnel’in yeni saç boyası Majirel Cool Cover’ın güçlü renklendirme özelliği ile ultra derin ve uzun süre kalıcı renk sonuçları sağlamak mümkün.

Majirel Cool Cover’ın Özellikleri Neler?

Majirel Cool Cover, içerdiği Incell and lonene G molekülleri ile boya uygulaması sırasında saç telini korur. Saçta derin, yoğun ve dayanıklı renkler oluşturur. Majirel Cool Cover serisi içerisinde soğuk tonları barındıyor ve saçta beyaz kapama konusunda oldukça başarılı bir saç boyası.

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
( Saç Boyası )
Keşfet

Bu serinin en güçlü özelliklerinden biri de renklendirme işlemi sonrası boyanın saçta uzun süre kalıcı olması. Majirel Cool Cover’la yaptığımız renklendirme işlemlerinde yüksek performans ile uzun süreli soğuk tonlar elde ediyoruz.

Majirel Cool Cover En İyi Renk Sonucunu Hangi Tip Saçlarda Veriyor? 

Majirel Cool Cover özellikle sarışınlar için vazgeçilmez bir boya servisi. Cool cover içerisinde soğuk tonları barındırdığı için soğuk sarıları elde ederken en çok tercih ettiğimiz boya.

Saçlarında sarı renk tercih eden kadınların en büyük şikayeti saçlarda olusan dorelikler ve kızıl renkler. Saçta istenmeyen kızılların oluşmasının ana sebebi aslında Türk kadınlarının çoğunun doğal saç renginin koyu bazda olması.

Dolayısıyla kendi saç renklerinin koyu olusundan dolayı boya ile renklendirmelerde doreler kızıllar cok cabuk ortaya çıkabiliyor. Bu noktada da mükemmel renk sonucu için devreye Cool Cover giriyor. Küllü soğuk sarılar için en iyi renk sonucunun adı Cool Cover. Majirel Cool Cover sarı saç tutkunu kadınların vazgeçilmezi olacak diyebiliriz.

Photo by Adrianna Van Groningen on Unsplash

Paylaş

Soğuk Sarı Saç Rengi için En İyi Çözüm: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
Bu sarı saç renkleri ışıldıyor: Sarı ışıltılı saç modelleri
Kirli sarı saç rengi hakkında tüm bilmen gerekenler burada!
Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir?
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
En İyi 3 Simli Göz Farı