09/10/2019
Saç Sırları
360 38

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz!

Ece Y.
Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En yeni saç trendlerini mercek altına almayı çok seviyoruz! Bugün inceleyeceğimiz saç rengi zaten uzun zamandır bayıldığımız bir renkti ve bu sene popüler olmasına çok sevindik. :) Soğuk sarı saç rengi, sezonun en çekici saç renklerinin başında geliyor. Soğuk sarı saç modelleri ile tanışmak ve yakından incelemek için yazımızın devamına davetlisin!

Soğuk sarı saç rengi nedir?

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz!

Soğuk sarı saç rengi, platin sarı saç rengi üzerine soğuk, küllü yansımalara sahip sarı saç rengine verilen isimdir. Özellikle bu yansımalara sahip bir saç rengi istiyorsan bizce bu saç rengi tam sana göre! 

Her zamanki sarı saç renkleri yerine artık soğuk sarı saç renklerinin asilliğini saçlarına yansıtmak istiyorsan bu saç trendini en kısa zamanda denemeni öneririz. Soğuk sarı saç renkleri sana daha çekici, aydınlık ve modern bir görünüm katacaktır.

Soğuk sarı saç rengi kimlere yakışır?

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 1

Soğuk sarı saç rengi bizce en çok açık tenlilere yakışıyor. Soğuk alt tonlu cilde sahip olanlar için soğuk sarı ideal bir renk! Soğuk sarı saç rengini doğal kumrallara öneririz. Saçlarında çarpıcı, iddialı ve dikkat çekici bir renk isteyenler platin sarısı gibi soğuk sarı tonlarını tercih edebilirler. 

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 2

Eğer buğday tenliysen, açık sarı yerine orta tonda, küllü sarı saç rengi tercih etmeni öneririz. Küllü yansımalar buğday teninle bütünleşecektir. L’Oréal Paris Excellence Creme 9.1 Küllü Sarı saç rengi, buğday teninin daha çekici görünmesini sağlayacak ve sana daha havalı bir görünüm katacaktır.

Ten rengine en uygun soğuk sarı saç rengini bulduğuna göre hemen ayna karşısına geçip saçlarını boyamaya başlayabilirsin!

L’Oréal Paris Excellence Creme 9.1 Küllü Sarı saç boyasını buradan inceleyebilirsin.

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 3
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
( Saç Boyası )
Hemen Al

Soğuk sarı saç nasıl elde edilir?

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 5

Soğuk sarı saç rengine ulaşmak çok kolay! Saç rengini açmak ve aynı zamanda doğal görünümlü soğuk sarı saç rengini elde etmek için en iyi açık sarı saç boyasını deneyebilirsin. Boya sonrasında saç renginin parlak görünmesi için mutlaka boyalı saçlar için şampuan ve saç maskesini de kullanmanı öneririz.

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 6

Saçlarında küllü sarı saç rengini görmek istiyorsan senin için önerimiz ise L'Oreal Paris Excellence Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı saç rengi. Bu saç boyasının %100 beyaz kapama özelliği sayesinde tek seferde bütün beyazlarından kurtulabilir ve olduğundan daha genç görünebilirsin. Açık küllü sarı saç renginin içindeki yansımalar seni daha canlı, aydınlık ve dinamik gösterecektir.

L'Oreal Paris Excellence Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı saç boyasını buradan inceleyebilirsin.

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 7
L'Oréal Paris Excellence Creme Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Soğuk sarı saç bakımı

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 9

Soğuk sarı saç renginin bakımı oldukça önemlidir. Özellikle saçlarını boyadıktan sonra boyalı saçlar için olan şampuan ve kremleri düzenli olarak kullanmanı öneririz. İhtiyacına göre haftada bir veya iki kere saç maskesi yapmak, saç renginin kalıcılığını arttıracaktır. Eğer soğuk sarı saç rengine saçlarını boyadıktan sonra saç renginde turunculaşma, istenmeyen sıcak yansımalar oluştuysa sana önerimiz mor şampuan ve mor maske kullanman. 

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 10

Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Elseve Renk Düzeltici Mor Maske ile saçlarını boyadıktan sonra hayalindeki soğuk sarı saç rengine ulaşabilirsin. Mor şampuanın ve mor maskenin içeriğinde mor pigmentler bulunuyor. Bu mor pigmentler saç tellerine işleyerek günden güne saç renginin soğuk bir tona ulaşmasını sağlıyor. Böylece gerçek saç rengi açığa çıkıyor ve saç rengi mükemmel görünüyor. Mor şampuan, saçları derinlemesine temizleyip turuncu tonları nötrlüyor. Mor maske de bu bakıma destek olarak, saçlara besleyici bakım yapıyor ve daha yoğun küllü tonlar elde etmemizi sağlıyor.

Mor şampuan, saçları derinlemesine temizleyip turuncu tonları nötrlüyor. Mor maske de bu bakıma destek olarak, saçlara besleyici bakım yapıyor ve daha yoğun, soğuk tonlar elde etmemizi sağlıyor. Her iki ürünü de haftada 1 kez kullanarak havalı, soğuk sarı saçlara kavuşabilirsin! :)

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 11

Günlük saç bakım rutinin için de sana yepyeni bir ürün önerisiyle geldik: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi! Birkaç "fıs" ile soğuk sarı saçlarına bakım yapabilir, işlemlerden hasar alan saçlarını onarabilir, ışıl ışıl parlak bir görünüme kavuşabilirsin. Hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabildiği için günlük olarak kolayca kullanılabiliyoruz. Böylece saçlarımızı günlük olarak da koruma altına almış, saçımıza bakım yapmış, onarmış oluyoruz.

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 12

Aynı zamanda L’Oréal Paris Excellence saç boyaları da mat ve donuk saçlarına parlaklık kazandıracak ve beyaz saç tellerinin gizlenmesini sağlayacaktır. Saçlarını soğuk sarı saç rengine boyadıktan sonra boya kutusunun içindeki şampuan ve maskeyi kullanman saç renginin ışıl ışıl parlak görünmesini sağlar.

Soğuk sarı ombre modelleri

Yoğun sarı ombre

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 13

Saçlarında yoğun soğuk sarı rengini görmek istiyorsan senin için soğuk sarı ombre modellerinden en yoğun olanını öneririz. Klasik ombrelerin aksine, kulak hizasının üzerinden başlayan soğuk sarı ombre, seni daha sarışın gösterir. 

Özel günler için soğuk sarı ombre

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 14

Düğün, nişan gibi davetlerde göz alıcı görünmek istiyorsan soğuk sarının cazibesinden yararlanabilirsin. Soğuk sarı ombre ve su dalgası saç modeli düğün saçı için ideal! Özellikle kır düğünü hayal edenler soğuk sarı ombre modellerine bakmalılar. 

Doğal soğuk sarı ombre

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 15

Saçlarında doğal görünümleri seviyorsan ince saç tutamlarına soğuk sarı yansımalar ekleyebilirsin. Doğal ombre modelleri en çok kumrallara yakışıyor! 

Uzun saçlar için soğuk sarı ombre

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 16

Uzun saçlarına hareket kazandırmak ve daha canlı göstermek için soğuk sarı rengini tercih edebilirsin. Dip boyasıyla uğraşmak istemiyorsan soğuk sarı ombre yaptırabilirsin. Ombre modelleri sadece saç uçlarına yapıldığı için dip boyası gibi yenileme işlemleri gerektirmiyor. 

Dalgalı saçlar için soğuk sarı ombre

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz! - 17

Dalgalı saçları olanlar için soğuk sarı ombreyi öneririz. Çünkü soğuk sarı saç renginin parlaklığı, buklelerin arasında daha belirgin olacak. Saçlarını ısıyla şekillendirmene gerek kalmadan sadece saç şekillendiricisiyle hacimlendir ve hazırsın! 

Paylaş

Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Excellence Creme Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı
L'Oréal Paris Excellence Creme Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
( Saç Boyası )
Satın Al
Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi
Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Kum beji saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Kum beji saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını hemen bebek sarısı saç rengine boyamak için 5 neden!
Saçlarını hemen bebek sarısı saç rengine boyamak için 5 neden!
​Sarı saçlarda 2021 trendleri
​Sarı saçlarda 2021 trendleri
Tümünü Gör
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Deniyoruz: Kerastase Genesis Homme serisi!
Deniyoruz: Kerastase Genesis Homme serisi!
Trend Alarmı: Z Kuşağı Saç Modelleri
Trend Alarmı: Z Kuşağı Saç Modelleri
Karamel Ombre Modelleri
Karamel Ombre Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vücut Makyajı İçin Gereken Tüm Ürünleri Seçtik!