Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
26/09/2018
Saç Sırları
360 38

Sonbahar bakımı: Daha yoğun, daha güçlü ve daha çok görünen saçlar için sana özel önerilerimiz var!

Ece Y.

Yoğun, güçlü saçlara ulaşmak hayal değil!

Sonbahar bakımı: Daha yoğun, daha güçlü ve daha çok görünen saçlar için sana özel önerilerimiz var! Sonbahar bakımı: Daha yoğun, daha güçlü ve daha çok görünen saçlar için sana özel önerilerimiz var!

Saçlarımız için endişelenmeye başladığımız sonbahar aylarına girmiş bulunmaktayız! Değişen mevsime biz bile ayak uyduramıyorken saçlarımız nasıl alışsın… Yoksa sen de ince telli saçlarının çok daha yoğun ve dolgun görünmesini mi istiyorsun? O zaman tam sana göre önerilerimiz var! Hemen keşfetmeye hazır mısın?

İnce telli saçlarda sonbahar etkisi:

Değişen hava şartları nedeniyle saçlarımız bir tür adaptasyon süreci yaşar. İşte bu süreçte de saçlarda zayıflama gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Daha yazın yıpratıcı etkilerini üzerinden atamamış ince telli saçlarımız bir de mevsim değişikliği ile karşılaşınca sonuç hacimsiz, sönük saçlar oluyor...

Bu değişim sürecinde dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise saçlarımızı güçlendirecek, saçlarımızın yoğunluğunu arttırmamıza destek olabilecek saç bakımları uygulamak. Güçlü içeriklere sahip saç bakım ürünleriyle düzenli bakım yaparak, ince telli saçlarımıza ihtiyacı olan besini sağlayarak sonbaharın etkisini en aza indirmeye destek olabiliriz.

Güçlü içeriklerle daha yoğun ve çok görünen saçlar!

Peki, hangi içerikler ince telli saçlarımızın daha yoğun ve daha güçlü olmasını sağlıyor? Saça yoğunluk veren Resveratrol, saç dolgunluğunu arttıran Stemoxydine, saç tellerini kalınlaştırıp güçlendiren Filloxane ve saç büyümesine destek olan Rhamnose gibi güçlü içerikler saçlar üzerinde oldukça etkilidir.

Vichy Densi Solutions Serum'u aşağıda bulabilirsin.

Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
( Serum )
Hemen Al

Güçlü içerikler sayesinde ince telli saçlarını güçlendirerek hayallerindeki dolgun saçlara kavuşabilirsin. Bu güçlü içeriklerin hepsi ise Vichy’nin Densi Solutions saç bakım serisinde bulunuyor. Şampuan, saç kremi ve bakım serumu içeren bu seri, günden güne yoğunlaşan, hacimli, dolgun saçlara kavuşmak için ideal bakımlardan!

Saçlarını arındırırken güçlendir!

İnce telli saçlar için saç derisi temizliği oldukça önemli.  Saç köklerinin kirden, yağdan arınması gerekir. Bu nedenle saç derini arındırıp temizlerken, bir yandan da saçlarına canlı bir görünüm veren Densi Solutions Şampuan bizce tam sana göre!

Vichy Densi Solutions Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Nemlendirmeyi unutma!

Tabii havalar soğudukça havadaki nem azaldıkça saçlar daha da düz, hacimsiz, sönük görünüyor. İnce telli saçlarını ağırlaştırmadan nemlendiren, hem de kolayca taramanı sağlayan Densi Solutions Saç Bakım Kremi’ni saç boy ve uçlarına masaj yaparak uygula, farkı gör! :)

Köklerden itibaren dolgunlaşan saçlar!

Direkt olarak saç köküne uygulanan Densi Solutions Serum, saçları köklerden itibaren uyarıyor, daha güçlü olmalarını ve saçın yoğun görünümünde artış sağlıyor. Durulanmadığı için haftada birkaç kez kuru saç diplerine uygulamanı öneriyoruz.

Tam da sonbahar aylarına adapte olmaya çalışan zayıf, ince telli saçlarına Densi Solutions çok iyi gelecek! :)

Photo credit: Pinterest.com

Paylaş

Sonbahar bakımı: Daha yoğun, daha güçlü ve daha çok görünen saçlar için sana özel önerilerimiz var!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
( Serum )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç ekimi hakkında bilmen gereken her şey!
Kerastase Densifique Saç Yoğunlaştırıcı Serisini İnceliyoruz!
Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz!
Yazın saç dökülmesi, hacim eksikliği sorunları için en iyi saç bakım önerileri!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Trendyol'dan Alabileceğin Makyaj Malzemeleri Önerileri