Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Sunkiss ile Bebeksi Saçlar!

Sunkiss ile bebeksi saçlara ulaşmak isteyenler buraya!

Sunkiss 3-4 senedir en severek kullandığım tek ürün :) Keşfettiğimden beri saçımın rengi için asla kuaföre gitmeme gerek kalmıyor. Harika ışıltılar için kuaföre gitmeme gerek kalmamasının beni ne kadar özgürleştirdiğini size anlatamam! Bu yüzden bu yazıyı yazmaktan oldukça heyecan duyuyorum.

Saçlarım oldukça ince telli ve az… Çocukken sarı, yetişkinken kumral olanlardanım :) Birkaç sene öncesine kadar sarı ışıltı isteğimi kuaför kuaför dolaşarak ve saçlarımı yorarak giderdim. Her zaman daha fazlasına ihtiyacım oldu… Halbuki istediğim tek şey doğal, güneşte açılmış bebeksi saçlardı. Sunkiss hem kullanım kolaylığı hemde harika kokusu, dokusuyla saçımı  ve beni yormadan, yıpratmadan istediğimden fazlasını veriyor.

L'Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel'i aşağıda bulabilirsin.

Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Hemen Al

Peki bu ürünü nasıl kullanıyorum?

Bu müthiş kokulu muhteşem jeli bir çok farklı yöntemle uyguluyorum aslında. Bu yüzden her seyahatimde yanımda oluyor.

Ben saçlarım kuruyken kullanmayı tercih ediyorum. Saçım onun sayesinde harika kokuyor ve asla saçı ağırlaştırmıyor. Hatta uçup gidiyor derecesinde yok oluyor. İki üç damla avuç içime sıkıp saç ortalarıma ve uçlarına yoğun bir şekilde sürüyorum. Eldiven kullanmaya gerek duymadım hiç, uygulamadan sonra ellerinizi yıkamanız yeterli olacaktır.  Ben saçlarımın full açılmasını istediğim için tutamlarına ayırmıyorum tüm uçlarına sürüyorum. Eğer yaz aylarındaysak kesinlikle güneşlenmeden önce uyguluyorum. Kışınsa fön makinesiyle bir 10 dakika takılıyoruz :)

Daha doğal bir görünüm için saçımın üstünü tutamlara ayırıp sadece onlara sürüyorum, doğal ışıltı için renk tonlarının birbirinden farklı olması gerekiyor tabii ki. Böylelikle saçımda 3 - 4 farklı sarı ton oluyor. Çocukluk saçıma geri dönüyorum! 

İşte bu kadar!

Ürünün içinde amonyak olmadığı için çok güzel koktuğunu da belirtmek isterim, içinde bulunan yağlar sayesinde saçlarım yumuşacık oluyor! Çabucak kuruyan dokusuyla sanki bir  renk açıcı değil de bir bakım yağıymış gibi yanımda taşıyorum tam da bu yüzden. 

Benim gibi doğallıktan yana hafif tembel kadınlara duyurulur! 

Kucak dolusu sevgiler!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Moda Haftası’nı sallayan trend: Bej saç rengi!
Baştan aşağı bir görünüm oluştur ve sana hangi saç rengini seçmen gerektiğini söyleyelim!
Çantamızın vazgeçilmezi, beyazları kapatan hızlı çözümü açıklıyoruz!
Üniversitenin ilk gününe süper parlak saç rengi damga vursun isteyenler buraya!
Tümünü Gör
Difüzör nedir, en etkili şekilde nasıl kullanılır?
Şimdiye kadar tel tokaları yanlış kullandığını sana kanıtlıyoruz!
Çağla Şıkel Saç Bakım Sırrını Açıkladı!
Erkeklere özel fön çekme rehberi
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bu Halloween’de Nasıl Bir Makyaj Yapmalısın? Testi Çöz ve Öğren!