Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Sunkiss’le capcanlı yaz görünümleri: Cansın Sağlam’ın yaz stili

Cansın Sağlam'ın yaz stilinden ilham almaya hazır mısın?

Instagram’da stiliyle dikkat çeken, Tiny Brand Shop’un kreatif direktörü, tarzına bayıldığımız Cansın Sağlam, yaz aylarında da bize ilham veriyor. Onun yaz stilinin tamamlayıcısı ise güneşten açılmış saç rengi! L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile saç renginde güneşten açılmış, doğal ışıltılar elde edebiliyor!

Sen de Cansın Sağlam’ın yaz stilinden, güneşten açılmış saç renginden ilham almaya ne dersin?

Havalı Plaj Stili!

Cansın Sağlam plaj stilinde beyaz, straplez mayo tercih ediyor. Beyaz renk özellikle bronz tene inanılmaz yakışıyor! Cansın da bunu bilerek, bronzlaşmış teninde sık sık beyaz rengi tercih ediyor. Sezonun en popüler aksesuarlarından oval, retro tarzdaki minik gözlükleri, altın takılarıyla da havasına hava katmış! Özellikle kollarına taktığı gold takılara bayıldık!

Cansın’ın güneşlenirken elinden düşürmediği tek ürün ise Sunkiss Renk Açıcı Jel. Amonyaksız hoş kokulu içeriği, saç rengini aşamalı olarak açıp, saçı yumuşacık yapması ve pratik uygulamasıyla Cansın’ın favorisi diyebiliriz! Sen de Cansın gibi güneşten açılmış, doğal ışıltılı saç rengine sahip olmak istersen, Sunkiss Renk Açıcı Jel’i mutlaka denemelisin! :)

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'i aşağıda bulabilirsin.

Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Hemen Al

Enerjik Sörf Stili

Cansın, gözlerimizin yazın hep aradığı, bronzluğuyla dikkat çeken tam bir yaz kızı! Yaz kızı olarak sörf de yapıyor. Sörf yaparken rahat hareket edebilmesi için surf suit tercih ediyor. Tabii yine tercihi beyaz renkten yana! Sörf sonrasında dalgalarla dans ettikten sonra yorgunluğunu yine güneşlenirken atan Cansın, saçlarına Sunkiss Renk Açıcı Jel uygulayıp, saç rengini açmaya devam etmeyi de ihmal etmiyor.

Eğer bu yaz senin de planlarında Alaçatı’ya gidip sörf yapmak varsa bizce sörf tarzını güneşten açılmış saç renginle tamamlamalısın! Çok havalı görüneceğinden eminiz! :)

Sıcak Yaz Akşamı Stili

Gün boyunca güneş, deniz derken, sörf yapıp yazın tadını çıkarttıktan sonra sıra akşam eğlencesine geliyor! Yaz akşamlarında Cansın, gündüz iyice bronzlaşan ten rengini ön plana çıkartmak için krem rengi, anvelop kesim, bohem bir elbise tercih ediyor. Bu bohem ve havalı tarzını topuklu terliklerle kombinleyerek de görünümüne şık bir detay katıyor.

Bu çekici görünümünü doğal dalgalı saçlarıyla tamamlıyor. Gün boyunca güneşle beraber, Sunkiss Renk Açıcı Jel etkisiyle açılan saç rengi ise çarpıcı görünüyor!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
6 Soruda Okurlarımızın Saç Boyama Alışkanlıklarını Keşfediyoruz!
Saç neden beyazlar?
L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’i Denedik!
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L’Oréal Paris Les Chocolats Rujlar