Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Tatil sonrası saç rengini korkmadan değiştirmeye ne dersin?

Tatil sezonu sona erdi, saçlarda değişim hareketi başladı!

Tatil bittiğine, yeni mevsim başladığına göre saçlarında değişim zamanı geldi demektir! Ama tatil sonrasında saç rengini değiştirmeye birazcık çekiniyor musun? Yoksa saçlarının yıpranmasından mı korkuyorsun? O zaman bu önerimize bayılacağın kesin!

Saç rengini değiştirmek isteyenler buraya!

Saç rengi trendleri her sezon değişiyor; tatil sezonu da sona erdiğine göre değişim şart gibi görünüyor. Bazılarımız sürekli saç renginde değişiklik yapmaktan çekinmeseler de, bazılarımızın bazı çekinceleri olabiliyor… Mesela saçlarımızın boyalar, açıcılar nedeniyle yıpranmasından korkabiliyoruz.

Saçlarını doğru kuaförde, doğru şekilde ve doğru ürünlerle boyatırsan ya da açma işlemi uygulatırsan aslında çekinecek bir durum kalmaz. Mesela L’Oréal Professionnel Smartbond uygulamasıyla beraber yapılan boya işlemlerinde saçlar zarar görmüyor, aksine boyanırken saçları besleyip güçlendiriyor. Hatta bu nedenle bu uygulamaya Bağ Güçlendirici sistem deniyor.

Saç rengi açılırken, ombre, balyaj yaptırırken ve diğer her türlü renklendirme, boya işlemlerinde Smartbond’dan yararlanabiliyoruz. Yukarıda da gördüğün gibi saçlar açıldıktan sonra bile kolayca taranıyor, yumuşacık oluyor.

Saçların yıpranmış bile olsa, Smartbond ile boya uygulandığında ya da başka bir teknik işlem uygulandığında sonuç kusursuz oluyor :)

Hangi görünümleri elde edebilirsin?

Az önce de bahsettiğimiz gibi Smartbond ile dilediğin saç rengini ve teknik işlemi yaptırabilirsin. Ancak biraz ilhama ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan aşağıdaki stillerden ilham alabilirsin:

Bizi çok heyecanlandıran ve hemen saçlarımızı boyatma isteği oluşturan bu uygulamayı sen de denemek istiyorsan sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin. Şimdiden hangi görünümü tercih edeceğini merak ediyoruz!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör