Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Tek bir saç aksesuarıyla zarif görünüm: Siyah kurdele

Çabasız şıklık elde etmenin en kolay yolunu açıklıyoruz!

Saçlarına hangi saç modelini yaparsan yap, minik bir dokunuşla çok zarif, elegan bir görünüme dönüştürebilirsin! Nasıl mı? Siyah kurdele saç aksesuarı ile! Saçlarına anında zarif bir detay katan siyah kurdeleyi ister günlük, ister gece, istersen de davet stillerinde kullanabilirsin. 

Sana ilham vermesi için siyah kurdeleli saç modellerini listeledik. Eminiz ki bu saç modellerinin asaletini görünce hemen denemek isteyeceksin :)

Düşük atkuyruğu

Sabah uyandın ve saçlarının ne kadar dağınık, ne kadar kötü göründüğünü mü düşündün? Yine mi “kötü saç günü”! O zaman şimdi tek ihtiyacın olan siyah kurdele! Saçlarını düşük atkuyruğu şeklinde ensende topla ve siyah kurdeleyle bağla. Siyah kurdele saç aksesuarları ile kötü saç günleri artık senden çok uzakta :)

Yarı toplu saçlar

Yine bir gün saçların çok elektriklenmiş, kabarmış ve bir türlü şekil almıyor… İşte tam da böyle bir günde siyah kurdeleli saç aksesuarın imdadına yetişiyor! Saçının ön kısmını arkada toplayıp aksesuarınla sabitliyorsun ve işte hazırsın!

Örgülü saçlar

Örgülü saç modelleri ve siyah kurdelenin harika uyumu göz dolduruyor! Bu harika görünümü dilediğin örgü stiliyle tamamlayabilirsin! İster klasik 3’lü örgü, ister kılçık örgü, istersen de balıksırtı örgü… Örgünü elde ettikten sonra siyah kurdeleyle saçlarını sabitlemeyi unutma!

Yüksek atkuyruğu

Bu saç modelini işe giderken de rahatlıkla kullanabilirsin. Saçlarını tepede toplayıp lastik tokayla sabitle. Sonrasında kurdeleyi lastik tokanın etrafına sarıp bağla. Saç modelin hazır!

Editörden öneri: Kurdelenin kaymasından endişeleniyorsan, lastik tokanın etrafına L’Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Sprey gibi bir sprey uyguladıktan sonra kurdeleyi bağlamanı öneririz.

L’Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Spreyi aşağıda bulabilirsin.

Lock It Sabitleyici Sprey
L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Sprey
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Dağınık topuz

Çok acele derse ya da toplantıya mı yetişmen gerekiyor? Saçlarını hemencecik ensende toplayıp dağınık topuz görünümü ver. Lastik tokanın etrafına siyah kurdeleni bağladın mı tamamdır! Kurdele saç aksesuarlı topuz modelini yapmak bu kadar kolay :)

Editörden öneri: Saçlarının doku kazanması için L’Oréal Paris Studio Line Şekillendirici Köpük uygulayabilirsin. Böylece saçlarını topladığında daha salaş bir görünüm oluşacaktır.

Burgulu saç modeli

Hep aynı atkuyruğu modellerinden sıkıldın mı? O zaman sana önerimiz burgulu atkuyruğu saç modeli. Saçının ön kısmından birer tutama burgu şekli verip arkada bu burguları da katarak atkuyruğu görünümü elde et. Sonrasında da siyah kurdeleyi taç gibi başının etrafına sardıktan sonra ensende çapraz yapıp atkuyruğunun etrafına sararak bağla. Bu orijinal görünüm eminiz ki senin de favorin olacak!

Örgülü topuz

Sanki karmaşık bir saç modeli gibi görünüyor değil mi? Aslında çok kolay! Saçını ensende topladıktan sonra iki ayrı örgü oluştur. Bu örgüleri topladığın kısma dolayıp topuz görünümü elde ettikten sonra tel tokalarla sabitle. Son olarak da tabii ki siyah kurdeleni başının etrafına bağla. İşte sade ve zarif saç modeli!

Yarım atkuyruğu

Bu saç modelini o kadar çok sevdik ki hemen denemeye karar verdik! Saçlarının üst kısmını atkuyruğu şeklinde toplayıp siyah kurdeleyle bağlayarak bu görünümü elde edebilirsin.

Editörden öneri: Bu görünüm doğal dalgalı saç modeliyle çok daha hoş görünüyor. Sen de saçını toplamadan önce geniş uçlu bir maşayla saçlarını şekillendirmeyi deneyebilirsin. Ancak saçının ısıdan zarar görmemesi için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulamayı unutma!

Yüksek topuz

Özel bir yemeğe davetliysen seçeneklerin arasına almanı şiddetle önerdiğimiz saç modellerinden biri kesinlikle kurdeleli yüksek topuz! Oldukça elegan görünen bu saç modelini dilediğin tarzda kıyafetle de tercih edebilirsin.

Retro taç

Siyah kurdele saç aksesuarlarını taç şeklinde, açık saç modelleriyle de kullanabilirsin. Ortaya çıkan retro görünümü çok seveceğinden eminiz!

Editörden öneri: Kurdeleyi taç olarak kullanacağın zaman saçlarını krepe yardımıyla kabartabilirsin. Saçlarını kabarttıktan sonra da Kérastase Laque Noire Sprey uygulayabilirsin.

Kérastase Laque Noire Spreyi aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Laque Noire Sprey
Kérastase Laque Noire Sprey
( Saç Spreyi )
Keşfet

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Laque Noire Sprey
Kérastase Laque Noire Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Lock It Sabitleyici Sprey
Lock It Sabitleyici Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri
Bu sezonun en çok sevilen saç aksesuarı: Saç zinciri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?