Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Trend alarmı: "Pagenta" saç rengi trendi

Bu yeni saç trendini ilk sen duy istedik!

Yoksa sen kış mevsimine hep kahve, siyah gibi saç renklerinin mi hâkim olduğunu düşünüyorsun? Bizce bir kere daha düşünmelisin! Şimdi sana yeni sezonu sallayacak en son saç trendinden bahsedeceğiz: “Pagenta” saç rengi trendi!

Pagenta saç trendi nedir?

2018 saç trendleri arasında gösterilen Pagenta saçlar, eflatun dediğimiz koyu kırmızı tonu ve mor rengin karışımından ortaya çıkan çok orijinal bir saç rengi! Son dönemde Instagram’da da çok sık karşılaştığımız bu popüler saç rengi tam anlamıyla çok havalı!

Kimlere yakışır?

Pagenta saç rengi trendi aslında her ten rengine yakışıyor. Hatta istersen saçının tamamına, istersen balyaj şeklinde bazı tutamlara, istersen de ombre şeklinde saçının sadece uç ve boy kısımlarına uygulatarak farklı mı farklı bir görünüm elde edebilirsin.

Nasıl deneyebilirsin?

Pagenta saç rengi trendini uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında uygulanan #Colorfulhair Direkt Renklendirme Servisi ile kolayca deneyebilirsin. Diyelim ki saçlarını Pagenta rengine boyattın ama eski saç rengine dönmek istiyorsun. #Colorfulhair 15 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için 15 gün sonra kendi rengine dönüş yapabilirsin.

Saçların zarar görür mü?

Geldik hepimizin merak ettiği soruya: “Pagenta saç trendini denersem, saçlarım zarar görebilir mi?”. Pagenta saç rengini ister ombre şeklinde, ister balyaj olarak kullan, istersen de tüm saçına uygula saçların zarar görmez! Tabii bu durum sadece saçların boyanırken L’Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Sistem uygulanırsa geçerli!

Smartbond, saçlarına hangi renklendirme işlemi uygulanırsa uygulansın saçlarını boyanın kimyasal etkilerine karşı koruyan hatta saçlarını güçlendirip, bakım yapan özel bir uygulama. Yani artık Smartbond ile en trend renkleri saçlarında deneyebilirsin!

Saç rengini nasıl koruyabilirsin?

Pagenta tonuna saçlarını boyadın. Peki, şimdi bakımı nasıl olacak? Saç renginin parlaklığını koruması için L’Oréal Professionnel Vitamino Color bakımını tercih edebilirsin. Serinin şampuanı, saç kremi, saç maskesi ve renk koruyucu spreyi ile kendine bakım rutini hazırlayıp düzenli olarak bu rutini devam ettirerek saç renginin parlaklığının kalıcı olmasını sağlayabilirsin. 

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Şampuanı aşağıda bulabilirsin.

Vitamino Color  şampuan
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Şampuan
( Şampuan )
Keşfet


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vitamino Color bakım maskesi
Vitamino Color bakım maskesi
( Maske )
Keşfet
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
( Çok Amaçlı Bakım Spreyi )
Keşfet
Vitamino Color Saç Kremi
Vitamino Color Saç Kremi
( Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör