Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Tuğçe Durak Casting ​​​Crème Gloss ile Saçlarını İlk Kez Boyuyor!

Saçlarını ilk kez boyayan Tuğçe Durak'ın Casting ​​​Crème Gloss deneyimi!

Ne kadar üzülsek de çok sevdiğimiz yaz sona erdi… Tabii tatil dönüşü hepimiz şehre en iyi halimizle dönmek istiyoruz. Ben de şehre en iyi halimle dönmek için işe saçlarımdan başlamaya karar verdim.

Hangi saç boyasını kullandım?

Öncelikle saçlarımı ilk kez boyuyorum. Güzellik konusunda tercihlerim daima doğallıktan, doğal görünümlerden yana olmuştur. Bu nedenle daha önce saçlarımı boyamadım. Saçlarımı boyamaya beni ikna eden ise L’Oréal Paris Casting Crème Gloss oldu! :)

Casting Crème Gloss kullanan arkadaşlarımın söylediklerine göre saç renginde sadece 1-2 ton fark ediyormuş, saç rengi çok doğal ve süper parlak görünüyormuş. Tabii yarı kalıcı, yani dip etkisi olmadan 28 şampuanlamada saçtan akması da kadar kalıcı olması da beni cezbetti. Böylece saçımı ne zaman boyayacağıma diplerim değil ben karar verebilirim!

Hangi saç rengini seçtim?

Siz de benim gibi saçlarınızı ilk kez boyayacaksanız, doğal saç renginizden çok farklı bir renk seçmemenizi öneririm. 1-2 ton açık ya da koyu bir renk tercih edebilirsiniz. Ben de bu yüzden doğal saç rengime yakın bir ton olan Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata rengini denemeye karar verdim. 

Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata rengini aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
( Saç Boyası )
Hemen Al

Saçlarımı nasıl boyadım?

İlk adım: Tutamlara ayır

Bir havluyu omzuma aldıktan sonra, gözümden kaçan hiçbir tutamın olmaması ve eşit şekilde boyamak için saçlarımı 4 farklı tutama ayırdım.

İkinci adım: Karışımı hazırla

Öncelikle boya tüpünü deldikten sonra, boyayı oksidan krem şişesine boşalttım. Sonrasında da karışımı güzelce çalkaladım. Ardından eldivenlerimi taktıktan sonra boyayı uygulamaya başladım. Bu noktada ince dişli bir taraktan da yardım aldım. Saç diplerime boyayı uygulayıp önce parmaklarımla masaj yaparak yaydım sonra da tarakla tarayarak dipten uca tüm saçıma dağılmasını sağladım.

Üçüncü adım: Yıkama & Şekillendirme

20 dakika bekledikten sonra saçlarımı yıkadım ve kuruttum. Tabii ki saç rengime bayıldım! :) Yeni saç rengimi herkese göstermeden önce de maşayla saçlarımı dalgalandırmayı ihmal etmedim.

İşte saçlarımın süper parlak haliyle şehre dönüş görünümüm hazır! Bence saç boyamak hakkındaki tüm korkularınızı yenmenizi sağlayacak Casting Crème Gloss’u deneyip siz de harika saçlarınızın tadını çıkartabilirsiniz! :)

Saçlarımı Casting Crème Gloss ile nasıl boyadığımı merak ediyorsanız yukarıda size özel hazırladığımız videoyu kesinlikle izlemelisiniz!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Refika Birgül ile Efsanevi Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?
Yaz Sunkiss ile gelir! Güneşten açılmış saçlara özel en havalı saç modelleri!
Colorista Washout #HotPinkHair ve #DenimHair'i deniyoruz!
Süper parlak saçlara ulaşmak isteyenler buraya! Evde saçlarını nasıl boyamalısın?
Tümünü Gör
Patlıcan moru saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Yepyeni Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı İnceledik!
Seyahat tercihlerine göre hangi saç rengini seçmen gerektiğini söylüyoruz!
Hindistan cevizi yağı saçta nasıl kullanılır: Hindistan cevizi yağının faydaları!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
En Beğendiğimiz Lancôme Fondöten